PILNE: otarli się o śmierć. Nocny wypadek na krajowej dziewiątce

Dwa zniszczone pojazdy, a także trzy osoby które zostały przewiezione do szpitala – to bilans przykrego zdarzenia, jakie odnotowano w minioną sobotę (29 czerwca). Na odcinku drogi krajowej nr 9 w Brodach, w powiecie starachowickim zderzyły się samochód osobowy z autobusem.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 22.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierujący pojazdem marki Audi 23-latek podróżujący wspólnie z 24-latkiem oraz 16-latkiem wyjeżdżając z ul. Starachowickiej na trasę K-9 zderzył się autobusem marki Volvo prowadzonym przez 31-latka. W następstwie zderzenia osoby znajdujące się w audi zostały przewiezione do szpitala.

Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Odcinek drogi krajowej nr 9 na czas działań strażaków oraz stróżów prawa był całkowicie zablokowany.

Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca audi w momencie kiedy na miejscu pojawili się przedstawiciele służb ratunkowych był przytomny. Do dwóch pasażerów dostęp był utrudniony. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego by uwolnić osoby poszkodowane.

Fot. 998 Starachowice, Ratownictwo powiatu ostrowieckiego

2 KOMENTARZE

  1. Skąd tacy młodzi ludzie mają takie wypasione auta??czyżby bezdomni jeszcze rozdawali???szkoda młodego życia i opieki nad nimi!!!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...
Wczoraj informowaliśmy o wielkim pożarze hałdy ze śmieciami w Fałkowie (powiat konecki). Dziś strażacy zlokalizowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą....

Witamy na świecie

Tradycyjnie o poranku odwiedziliśmy starachowicki oddział "noworodkowy" i co nas niezmiernie ucieszyło, czekało na nas aż dziewięcioro ślicznych maluszków. Tym razem urodziło się sześć dziewczynek i trzech chłopców. Witamy na świecie maluchy!

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze