PILNE: nastolatka walczy o życie w szpitalu. Lekarze: jest w stanie ciężkim [ZDJĘCIA]

Drogowy dramat na prostym odcinku w miejscowości Wilków, na terenie gminy Bodzentyn. Jak poinformował sierż.szt. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, we wtorkowy (14 maja) poranek kierowca wjechał w przystanek autobusowy. Z ustaleń śledczych wynika, iż potrącił dwie osoby.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godz. 8. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, iż na przystanku autobusowym, dwie osoby czekały na transport. To 15-latka, a także 55-latka – powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach sierż.szt. Karol Macek. Na prostym odcinku drogi powiatowej w Wilkowie, od Świętej Katarzyny do Cedzyny, kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen, najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w przystanek. Mężczyzna potrącił dwie osoby.

  • Kierujący to 20-letni mieszkaniec gminy Bodzentyn. Został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – relacjonował rzecznik Macek. Do kieleckiej placówki medycznej trafiły również 55-latka oraz 15-latka. – Pierwsza z wymienionych, w wyniku zdarzenia doznała złamania nogi. Druga znajduje się w stanie ciężkim, a lekarze walczą o jej życie – dodał nasz rozmówca. Stróże prawa zabezpieczyli na miejscu zdarzenia ślady. Droga, gdzie doszło do wypadku była przez pewien czas nieprzejezdna.
  • Wyjaśniamy okoliczności – zaznaczył sierż.szt. Macek. Jak dowiedział się TYGODNIK, przesłuchani zostali już pierwsi świadkowie.

fot. KMP Kielce

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze