PILNE: kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych. Poszkodowanym 70-latek [ZDJĘCIA]

27-latka, która siedziała za kierownicą osobowego peugeota potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę. Do zdarzenia doszło w środę, 7 listopada ok. godz. 17 w pobliżu skrzyżowania ul. Nowowiejskiej oraz Moniuszki w Starachowicach. Poszkodowany po udzieleniu pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, został przewieziony do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w chwili gdy doszło do zdarzenia mężczyzna znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych, w okolicach sklepu. Kobieta poruszała się samochodem osobowym marki Peugeot.

  • 27-letnia kierująca została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa. Podobnie zresztą jak pieszy – relacjonował st.sierż. Maciej Ślusarczyk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Poszkodowanym okazał się 70-latek, mieszkaniec Starachowic. – Mężczyzna został przetransportowany do starachowickiej placówki medycznej – dodał Ślusarczyk. Na miejscu zdarzenia – jak dowiedział się TYGODNIK – pracują policyjny technik kryminalistyki, a także funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej.

1 KOMENTARZ

  1. Poszkodowanemu w tym wypadku należy sie odszkodowanie z polisy OC samochodu sprawcy zdarzenia,nasza Kancelaria pomaga w uzyskaniu takich świadczeń, więcej informacji pod numerem telefonu 602-696-610.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze