PILNE: kierowca pojazdu typu kombi poszukiwany przez policję

Nieoczekiwany zwrot, w sprawie przykrego w skutkach zdarzenia drogowego, jakie lokalni stróże prawa odnotowali w miniony wtorek (9 lipca). 19-latek, który siedział za kierownicą samochodu osobowego marki Peugeot nie jest sprawcą zdarzenia, a poszkodowanym. Śledczy szukają teraz auta typu kombi i jego kierowcy. Dlaczego?

Do zdarzenia doszło ok. godz. 23, na leśnym odcinku drogi między Starachowicami, a Rzepinem w gminie Pawłów. 19-letni kierowca peugeota w pewnym momencie zjechał z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się dopiero na poboczu. Podróżował sam. Na szczęście opuścił auto o własnych siłach.

– Nie stało mu się nic groźnego – relacjonował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. Przypuszczenia mundurowych o tym, że 19-latek można znajdować się pod wpływem alkoholu, nie potwierdziły się. – Był trzeźwy – podkreślił oficer prasowy KPP.

Po przesłuchaniu mężczyzny okazało się, że 19-latek jest nie sprawcą, a poszkodowanym. – Wykonane przez mundurowych czynności, doprowadziły do ustalenia przebiegu zdarzenia. Jak się okazało, z przeciwnego kierunku, jechał samochód osobowy typu kombi. Jego kierowca rozpoczął manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Traf chciał, że uderzył w peugeota, spychając go z drogi. Kierowca auta typu kombi najprawdopodobniej zatrzymał się, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia – dodał rzecznik KPP.

Policjanci proszą o pomoc w tej sprawie. – Prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z najbliższą jednostką policji, osoby które były świadkami zdarzenia bądź dysponują nagraniem zarejestrowanym przez samochodową kamerę. Poszukiwany jest kierowca samochodu typu kombi, który odjechał z miejsca – zakończył st.sierż. Kusiak.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze