„Ogrodnicze” zapędy znajdą finał w sądzie. Hodowla dla własnych potrzeb?

27–letni mieszkaniec naszego regionu, zapewne musiał być mocno zaskoczony tym, kiedy na terenie należącej do niego posesji pojawili się stróże prawa. Młody mężczyzna podejrzewany jest o uprawę konopi. Jaka kara może go teraz spotkać?

Funkcjonariusze skarżyskiej komendy policji, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu podejrzewali, że mieszkaniec gminy Skarżysko-Kościelne ma związek z narkotykowym procederem. W miniony czwartek (11 lipca) odwiedzili 27-latka, a na jego posesji znaleźli 5 krzaków konopi indyjskiej, pokaźnych już rozmiarów.

 • Zaskoczony mężczyzna przyznał, że jest ich właścicielem. Tłumaczył stróżom prawa, że najpierw zgłębił wiedzę dotyczącą uprawy roślin, a potem kupił nasiona i je zasadził – relacjonował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. – 27-latek twierdził, że regularnie pielęgnował rośliny, podlewając je i nawożąc. Uzyskany narkotyk miał rzekomo spożytkować osobiście. Ogrodnicze zapędy, nie szły jednak w parze z obowiązującym prawem – tłumaczył asp. Gwóźdź.

Za uprawę konopi, grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Skarżysko-Kam.

2 KOMENTARZE

 1. Ziółek sam nie pale, ale bym zajarał gdy czytam takie policyjne przechwałki ( w slupkach ich gówno prawdziwej statystyki to będzie jakby escobara barona skarlandu aresztowali)
  Czujecie AŻ pięnć KrzewÓW… obejrzyjcie fote gdzie jedna niewysoka gałązka, a obok łodyga aż śmich
  (z prawej)
  i z lewej ten sześciopak BRZUCH kształtny FIT/ SIŁA/remiza laboranta Z CSI efbiaj San Skarżysko-Kościelne 🙂

 2. Młody człowiek z pasją… w Polszy? Pielegnował roślinę, no kurwa degenerat, podlewał, i co? hu-j
  Szkaloać ćpunem, dilerem i zboczeńcem nazwac i dopalacze dowymyślac jakies, kurwy jebane.
  Bo niech lepiej jak wszyscy z braku perspektyw zacznie dorosłe życie od kredytu nr..1, po czym niech zapierdala, popijając coraz częściej i wincyj , aż będzie jak ksero/”janusz” w niewoli codziennego BYCIA na świecie jak roślina które tak kiedyś kochał i w niewoli nałogów z gorzkim poczuciem przemijania odejdzie na chorobę nie doczekując pomocy od lekarzy którym to cały czas pracując w imię prawa, pańszczyzne płacił.
  pocieszające jest tyle że ogór w policyjnym mundurze jest identycznie systemowo zniewolony i ten sam scenariusz na koniec ich czeka, tyle że munduras jeszcze moralniaka wiecznego znosi… męczy się i tłumaczy sobie tzw profesjonalizmem, ma władze/kazać coś innemu może/dać mandat… ważny jest 🙂
  On wie i dręczy go to… jeśli czasem potrafi o życiu pomyśleć

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze