Kierowca fiata sprawcą wypadku. Pech na skrzyżowaniu w Wawrzeńczycach

flash Gorące tematy Paragraf

Pośpiech w tym przypadku nie był najlepszym doradcą. W minioną środę (10 października), w miejscowości Wawrzeńczyce na terenie gminy Pawłów zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy marki Fiat Seicento, a także motocykl harley davidson. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

O pechu mogą mówić dwaj kierowcy. – Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia stróżów prawa wynika, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – relacjonował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Fiatem seicento poruszał się 64-letni mieszkaniec gminy Pawłów. – Mężczyzna najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności, czym doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Jednośladem kierował 39-latek, również z gminy Pawłów. Obaj kierujący poddani zostali badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi – tłumaczył rzecznik Kusiak.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił motocyklista. – 39-latek po badaniach i udzieleniu mu pomocy został zwolniony do domu. Postępowanie jest w kierunku spowodowania wypadku drogowego – dodał funkcjonariusz KPP.

fot. OSP Ambrożów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.