Bójka pod klubem. Starachowicka policja szuka napastnika

28-latek ofiarą brutalnego pobicia. Do zdarzenia doszło przed jednym z klubów muzycznych w Starachowicach – dowiedział się TYGODNIK. – Trwają obecnie czynności zmierzające do ustalenia sprawcy lub sprawców – powiedział we wtorek, 21 sierpnia st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Dantejskie sceny – jak udało nam się ustalić – rozegrały się w sobotę, 18 sierpnia. W godzinach wieczornych, na terenie jednego z klubów muzycznych w Starachowicach bawiła się spora grupa osób. Wśród nich 28-latek. – To obywatel Ukrainy – stwierdził rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji st.sierż. Paweł Kusiak.

W pewnym momencie mężczyzna zdecydował się opuścić lokal i wyjść na zewnątrz. Między nim, a innymi osobami, które w tym czasie znajdowały się pod klubem, najpierw doszło do utarczki słownej, a później rękoczynów. Traf chciał, że do zdarzenia doszło pod czujnym okiem funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Ich nieoznakowane auto, zaparkowane było w sąsiedztwie innych pojazdów. Policjanci wysiedli z samochodu i zareagowali błyskawicznie. Po kilku minutach, pod klubem pojawił się już oznakowany radiowóz.

  • Z naszych ustaleń wynika, iż do zdarzenia doszło ok. godz. 22. Następnego dnia, mężczyzna, który miał być ofiarą pobicia zgłosił się do tutejszej jednostki, celem złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Takowe złożył – dodał oficer prasowy KPP. Poszkodowany 28-latek w międzyczasie trafił do szpitala. – W Komendzie został przesłuchany. Nasi funkcjonariusze prowadzą postępowanie w tej sprawie. Weryfikowana jest wersja zdarzenia – tłumaczył st.sierż. Kusiak.

28-letni Ukrainiec to nie jedyna osoba, z którą kontaktowali się stróże prawa. W sprawie zabezpieczone zostało nagranie z kamer monitoringu. Kim okazał się sprawca pobicia? – Nikt w tej sprawie nie został zatrzymany. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia osoby podejrzanej o dokonanie tego przestępstwa – zaznaczył st.sierż. Kusiak.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Z cmentarza na scenę

Planowana budowa sceny na terenie Szlakowiska w Starachowicach będzie kosztowała więcej niż pierwotnie zakładano. Wydatki na ten cel zwiększono o prawie 12 tys. zł w celu wykonania barierek BHP zgodnie z opinią inspektora, jak również asfaltowania terenu w związku...

Komisja sprawdzi wniosek

Rada Miejska w Starachowicach powołała komisję doraźną do sprawdzenia zgodności wniosku mieszkańców o przeprowadzenie referendum. Zgodności wniosku z przepisami prawa przypatrzą się radni: Monika Nowak, Mariusz Konarski, Marcin Sowula, Włodzimierz Orkisz. Przypomnijmy, inicjatywa referendalna dotycząca budowy instalacji odzysku energii w...
Trwają prace przy fontannie w ciągu drogi Al. Armii Krajowej w Starachowicach. Mieszkańcy pytają, co i kto tam robi? - Zryta ziemia, kostka brukowa, co tam powstanie? - dopytują. Jak udało nam się ustalić inwestycja realizowana jest na zlecenie gminy Starachowice....

Butelkomat już działa

Jedna butelka czy puszka to jeden punkt a to równowartość 10 groszy, które można wymienić na bilet MZK lub do kina miejskiego. Tak wyglądają ogólne zasady działania automatu do skupu butelek plastikowych, który stoi w Urzędzie Miejskim w Starachowicach (ul....
W aktualnym wydaniu TYGODNIKA STARACHOWICKIEGO znajdziesz specjalny, bezpłatny wakacyjny dodatek "Starachowickie LATO 2019". Mnóstwo przydatnych informacji i ofert! Warto mieć to wydanie, by najlepiej wykorzystać wakacje w mieście i okolicy. Zapraszamy do kiosków i sklepów.

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze