Ranking bukmacherów 2019 – top 3 polskich bukmacherów online

(artykuł promocyjny)

Polski rynek zakładów bukmacherskich rozwija się dynamicznie, dlatego gracze mają możliwość obstawiania coraz większej liczby sportów. Z tego powodu zainteresowanie typowaniem wyników różnych zdarzeń rośnie, a polscy sportowcy są chętnie wspierani finansowo przez rodzimych bukmacherów. Poznaj top 3 polskich zakładów bukmacherskich online! Oto aktualny ranking bukmacherów 2019.

1. Ranking bukmacherów 2019 – kto znalazł się w pierwszej trójce?

2. Sprawdź, jaki jest najlepszy polski legalny bukmacher

Polscy bukmacherzy online wiodą prym na rynku. Gracze chętnie obstawiają wyniki zdarzeń przez Internet. Jest to proste, szybkie i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu typowanie sprawia jeszcze więcej przyjemności. Sprawdź, jak prezentuje się ranking bukmacherów 2019!

Ranking bukmacherów 2019 – kto znalazł się w pierwszej trójce?

Najbardziej znanym polskim bukmacherem jest STS, który jest jednym z najpopularniejszych w całym kraju. Zajmuje pierwsze miejsce w rankingu bukmacherów 2019. Na jego popularność niebagatelny wpływ ma długoletnia obecność na rynku. STS rozpoczął działalność już w 1997 roku, stając się niekwestionowanym liderem w swojej branży. Drugie miejsce zajmuje czeska Fortuna. Fortuna szturmem zdobywa polski rynek zakładów bukmacherskich online. Jako pierwsza weszła do Polski z możliwością obstawiania wyników zdarzeń przez Internet, a także przez aplikację na smartfona. Obecnie czeskie zakłady bukmacherskie zatrudniają ponad 1000 osób, w tym wiele w stacjonarnych punktach, a także wspierają wiele polskie kluby piłkarskie oraz sportowców walczących o podium w innych dyscyplinach. Trzecie miejsce w rankingu bukmacherów 2019 zajmuje Totolotek. Zakłady działają od ponad 20 lat, a od 2013 roku prowadzą również stronę internetową dla graczy. Totolotek sponsoruje Jagiellonię, Wisłę Kraków, Lechię i Górnik Zabrze. Dzięki temu zyskał uznanie przede wszystkim wśród kibiców piłki nożnej, którzy doceniają wkład bukmachera w finansowanie treningów i rozwoju młodych piłkarzy.

Ranking bukmacherów 2019, którzy przyjmują zakłady online, nie kończy się na trzech podmiotach. Nową firmą na rynku bukmacherskim w Polsce jest LVBet, który z roku na rok jest coraz lepiej oceniany przez graczy. Bukmacher posiada najszerszą ofertę zakładów online. Ciekawym bukmacherem jest również Etoto, z którym współpracują dziennikarze sportowi, między innymi Michał Pol, Tomasz Smokowski i Mateusz Borek. W Etoto na uwagę zasługują zwłaszcza kursy na poszczególne zdarzenia, które często są najwyższe w całej branży. Ciekawą ofertę prezentuje również Forbet, który umożliwia obstawianie wyników rozgrywek w najniższej klasie. Niektórzy gracze cenią również PZBUK. Nieco archaiczna witryna może odstraszać, ale punkty przyznawane za każdą aktywność na stronie mogą być wymieniane na cenne nagrody.

Sprawdź, jaki jest najlepszy polski legalny bukmacher

Zanim zaczniesz typować u bukmacherów online, sprawdź jaki jest najlepszy polski legalny bukmacher. Ranking pomoże Ci wybrać, u którego bukmachera obstawiać ulubione dyscypliny, by wygrywać więcej i bawić się jeszcze lepiej. Ważne jest wybieranie oferty wyłącznie legalnych zakładów bukmacherskich, gdyż tylko one gwarantują, że wypłacą wygraną, odprowadzając od niej podatek. Typowanie w nielegalnych zakładach jest zabronione i zagrożone dotkliwą karą finansową, nawet gdy gracz obstawia nielegalne kupony jedynie raz i na niewielką kwotę. Dodatkowo warto pamiętać, że legalni bukmacherzy wspierają polskich sportowców, dzięki czemu typując u nich, współfinansujesz ulubione drużyny i kluby.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...
Wczoraj informowaliśmy o wielkim pożarze hałdy ze śmieciami w Fałkowie (powiat konecki). Dziś strażacy zlokalizowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą....

Witamy na świecie

Tradycyjnie o poranku odwiedziliśmy starachowicki oddział "noworodkowy" i co nas niezmiernie ucieszyło, czekało na nas aż dziewięcioro ślicznych maluszków. Tym razem urodziło się sześć dziewczynek i trzech chłopców. Witamy na świecie maluchy!

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze