Z mandatem i punktami karnymi w ręku. Wpadła w poślizg?

flash Gorące tematy Paragraf

Nie takiego scenariusza zapewne spodziewała się młoda mieszkanka Starachowic. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, kobieta straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i uderzyła w przydrożną latarnię. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (12 maja).

Zbliżała się godz. 19, kiedy do służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo dotarła informacja o zdarzeniu, jakie odnotowano w rejonie skrzyżowania ul. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego, Iłżeckiej, a także Armii Krajowej.

  • Z ustaleń pracujących na miejscu stróżów prawa wynika, iż 19—latka siedząca za kierownicą samochodu osobowego marki Volkswagen, na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechała z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy – powiedział w rozmowie z TYGODNIK-iem podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji.

19-latka jechała ul. Armii Krajowej w kierunku Iłżeckiej. – Kobieta została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa. Pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy. Zatrzymano jej dowód rejestracyjny – zaznaczył podinsp. Hamera. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, wręczyli kierującej mandat. Dodatkową sankcją było 6 punktów karnych, jakie nałożono na starachowiczankę.

  • Na szczęście nie stało jej się nic poważnego. Nie doznała obrażeń ciała – tłumaczył naczelnik wydziału prewencji.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.