Widziałeś tego mężczyznę? Policja publikuje nagranie [ZOBACZ FILM]

filmy flash Gorące tematy Paragraf

Ma ok. 30-35 lat, mierzy ok. 180 cm, ubrany był m.in. w ciemną kurtkę i bluzę. O kogo chodzi? O młodego mężczyznę, który zdaniem starachowickich śledczych, podejrzany jest o dokonanie tzw. kradzieży rozbójniczej. Napastnik ukradł elektronarzędzia i uciekł ze sklepu.

Dantejskie sceny – jak dowiedział się TYGODNIK – rozegrały się na terenie jednego z marketów budowlanych w Starachowicach. – Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 listopada, ok. godz. 17.25 – poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. Po kilku dniach, z apelem i prośbą do mieszkańców miasta, a także powiatu, zwrócili się lokalni stróże prawa. W sieci opublikowane zostało nagranie z kamer monitoringu, zamontowanego w sklepie. Na nagraniu widać, jak mężczyzna spokojnym krokiem zmierza w kierunku wyjścia z budynku. Ręce schowane ma w kieszeni.

 • Mężczyzna ma ok. 30-35 lat, wzrost ok. 180 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w dniu zdarzenia w bluzę i kurtkę koloru ciemnego, w spodnie prawdopodobnie typu „jeans” i buty koloru ciemnego – opisywał rzecznik Kusiak. Do pewnego momentu w jego zachowaniu nie ma nic nadzwyczajnego. W momencie kiedy zbliża się do tzw. bramek z czujnikami, alarm załącza się, a złodziej przyspiesza. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy, w pogoń za nim ruszyła pracownica marketu. Kobieta zwróciła uwagę na ucieczkę.
 • Po kilku chwilach, przed marketem udało się jej zatrzymać napastnika. Między nią, a mężczyzną doszło do szarpaniny. Na szczęście kobiecie nie stało się nic poważnego – dodał st.sierż. Kusiak. Co najciekawsze, pracownica odzyskała skradzione mienie. Łupem sprawcy miała paść szlifierka, którą najprawdopodobniej ukrył pod kurtką. Na uwagę zasługuje postawa kobiety, która z jednej strony ryzykowała sporo. Z drugiej była na tyle odważna, by przeciwstawić się sprawcy.

 • Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informację pozwalające na ustalenie personaliów mężczyzny widocznego na filmie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach osobiście, pod nr tel. 41 276-02-05, 41 276-02-70, 41 276-03-10 lub drogą elektroniczną starachowice@ki.policja.gov.pl – podkreślił rzecznik KPP. Mundurowi zapewniają pełną anonimowość. – Liczymy na to, że jest osoba, będąca świadkiem kradzieży rozbójniczej. Stąd nasza prośba – zaznaczył oficer prasowy starachowickiej jednostki.

fot. KWP Kielce

4 odpowiedzi na “Widziałeś tego mężczyznę? Policja publikuje nagranie [ZOBACZ FILM]

 1. Z tego co wiem to byla ich corka, sam bym stanal w obronie mojej corki. A i slyszalam o premiach w brico podobno dobre lilka stowek. Nie jest tak zle. Ludzie to glupcy. Pisza chyba z zazdrosci

 2. A Ty to Państwu Jurkiew i pracownikom w Brico w portfelu siedzisz i liczysz ile im płacą? Nie sądź innych swoją miarą. Trudno Ci zrozumieć jak można reagować na złodziejstwo? Niektórzy juz tak mają, że postępują w życiu po prostu przyzwoicie. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Heh . Ciekawe jak by to Ciebie okradano, czy miałbyś tyle wyrozumiałości?

 3. Mogła wg nie reagować i tak jurkiew nic jej za to nie da… Tylko się naraziła na utratę zdrowia lub życia całe to brico nie długo wyniosą może to jakiś pracownik któremu obiecane zostało że dostanie premie na święta i dostał 10 zł bo takie tam są premie hehe

 4. Co wy wyostrzania obrazu nie macie ?
  W Lidlu widziałem taką akcje ochrony nie było na sklepie
  … gość wziął największą paczkę z piłą i uciekł przez dżwi wejściowe
  – zgłosiłem ekspedientce a ona na to że dziękuje ale niepotrzebnie i tak tego nie zgłoszą na policje za dużo zachodu 😀

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.