W szpitalu, w Wielką Sobotę. Co wydarzyło się w autobusie?

flash Gorące tematy Paragraf

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji wyjaśniają okoliczności pechowego zdarzenia, do jakiego doszło w Wielką Sobotę (20 kwietnia). Jak dowiedział się TYGODNIK, ok. godz. 12.30 dwie pasażerki autobusu linii miejskiej, doznały obrażeń ciała. Z jakiego powodu?

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierowca autobusu miejskiego w wyniku m.in. dużego natężenia ruchu, wykonał jak się później okazało niezbyt fortunny manewr. Zahamował pojazdem, w skutek czego w samochodzie uszkodzeń ciała doznały dwie osoby. Obie to mieszkanki powiatu starachowickiego.

  • Poszkodowane to 41-latka, a także 60-latka. Kobiety, po tym jak udzielono im pomocy zostały przewiezione do szpitala – poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. W placówce medycznej zostały przebadane. Badany na obecność alkoholu w organizmie był natomiast kierowca pojazdu. – Był trzeźwy. Policjanci wstępnie zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek. Zabezpieczone zostały ślady – stwierdził rzecznik Kusiak.

Co ciekawe do samego zdarzenia miało dojść w rejonie skrzyżowania ul. Armii Krajowej z Kościelną w Starachowicach. Autobus z poszkodowanymi zatrzymał się dopiero na ul. Zgodnej.

 

8 thoughts on “W szpitalu, w Wielką Sobotę. Co wydarzyło się w autobusie?

  1. Ja ostatnio też mało nie upadłam w autobusie z coreczką. Całe szczescie skonczyło się na potłuczeniu pleców o barjerke obok kierowcy. Tak zachamował przed przystankiem. Gdyby nie barjerka na bank glowa byłaby rozwalona

      1. Oprócz „barjerki ” błędów nie ma więc uważam, że to Pani się ośmiesza,a tak na marginesie zaimki typu „Cię „piszemy z dużej litery 😉 pozdrawiam Panią Jole:-)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.