Uszkodzone biodro mieszkańca Starachowic. Co stało się z 88-latkiem?

flash Gorące tematy Paragraf

O wsiadaniu za kierownicę w najbliższych dniach może zapomnieć pochodząca z gminy Brody kobieta. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji wskazują na to, że we wtorkowe (14 maja) przedpołudnie, kierująca potrąciła mężczyznę w podeszłym wieku. Do zdarzenia doszło na oznakowanym na przejściu dla pieszych.

Była godz. 11.23. Na numer alarmowy dzwoni zgłaszający, który informuje o potrąceniu na przejściu dla pieszych, przy ul. Partyzantów w Starachowicach. – Zgromadzony dotychczas materiał dowodowy w sprawie, wskazuje na to, iż za kierownicą samochodu marki Hyundai poruszała się 59-latka. Mieszkanka powiatu starachowickiego potrąciła pieszego – relacjonował podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji. Poszkodowanym okazał się 88-letni mieszkaniec Starachowic.

  • Z naszych ustaleń wynika, iż mężczyzna uskarżał się na ból żeber. Po udzieleniu mu pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, został przewieziony na szpitalny oddział ratunkowy. W placówce medycznej okazało się, iż doznał złamania biodra. Trafił na oddział ortopedii – dodał naczelnik Kamera. 59-latka została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa, podobnie zresztą jak poszkodowany.
  • Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Postępowanie prowadzone będzie w związku z art. 177 Kodeksu Karnego, a zatem spowodowania wypadku w ruchu drogowym – podkreślił podinsp. Hamera.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.