Po wtorkowym potrąceniu na krajowej 42. Stan nadal ciężki

flash Gorące tematy Okolice

Mało optymistyczne informacje napłynęły z Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. W miniony wtorek (16 kwietnia) trafił tam mężczyzna, który został potrącony przez samochód. Do zdarzenia, jak informowaliśmy już na łamach portalu starachowicki.eu doszło na odcinku drogi krajowej nr 42 w Wąchocku.

Jak wynika z ustaleń śledczych, mężczyzna został potrącony przez pojazd marki audi, jakim kierowała kobieta. Do zdarzenia doszło ok. godz. 20.30, na oznakowanym przejściu dla pieszych, na którym pojawił się poszkodowany. Początkowo nie była znana jego tożsamość.

– Dziś już wiemy, że potrącony to 65-latek pochodzący z gminy Wąchock. Nadal przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej – stwierdził w czwartkowe (18 kwietnia) popołudnie st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Co zmieniło się od tamtego czasu?

– Stan mężczyzny lekarze, określają jako ciężki – tłumaczył rzecznik Kusiak. Kierująca była trzeźwa. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy.

3 odpowiedzi na “Po wtorkowym potrąceniu na krajowej 42. Stan nadal ciężki

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.