PILNE: nastolatka walczy o życie w szpitalu. Lekarze: jest w stanie ciężkim [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Drogowy dramat na prostym odcinku w miejscowości Wilków, na terenie gminy Bodzentyn. Jak poinformował sierż.szt. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, we wtorkowy (14 maja) poranek kierowca wjechał w przystanek autobusowy. Z ustaleń śledczych wynika, iż potrącił dwie osoby.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godz. 8. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, iż na przystanku autobusowym, dwie osoby czekały na transport. To 15-latka, a także 55-latka – powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach sierż.szt. Karol Macek. Na prostym odcinku drogi powiatowej w Wilkowie, od Świętej Katarzyny do Cedzyny, kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen, najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w przystanek. Mężczyzna potrącił dwie osoby.

  • Kierujący to 20-letni mieszkaniec gminy Bodzentyn. Został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – relacjonował rzecznik Macek. Do kieleckiej placówki medycznej trafiły również 55-latka oraz 15-latka. – Pierwsza z wymienionych, w wyniku zdarzenia doznała złamania nogi. Druga znajduje się w stanie ciężkim, a lekarze walczą o jej życie – dodał nasz rozmówca. Stróże prawa zabezpieczyli na miejscu zdarzenia ślady. Droga, gdzie doszło do wypadku była przez pewien czas nieprzejezdna.
  • Wyjaśniamy okoliczności – zaznaczył sierż.szt. Macek. Jak dowiedział się TYGODNIK, przesłuchani zostali już pierwsi świadkowie.

fot. KMP Kielce

1 Komentarz dla “PILNE: nastolatka walczy o życie w szpitalu. Lekarze: jest w stanie ciężkim [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.