PILNE: kraksa w rejonie szpitala. Kierowcy miejcie się na baczności

flash Gorące tematy Starachowice

Niezachowanie należytej ostrożności i nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczynami zdarzenia drogowego, jakie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji odnotowali w piątkowe (19 kwietnia), wczesne popołudnie. Wstępne ustalenia śledczych wskazują na to, że na ul. Batalionów Chłopskich w Starachowicach zderzyły się dwa auta: toyota yaris oraz renault.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13. – W jednym z nich podróżowało pięć osób. Zostały zabrane do szpitala, celem udzielenia im pomocy, a także wykonania dalszych badań – powiedział st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Za kierownicą samochodu osobowego marki Toyota Yaris siedział 20-letni mieszkaniec Starachowic. Mężczyzna przez stróżów został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Wraz z nim, w aucie znajdowały się również kobiety w wieku 42, 63 oraz 82 lata. Na fotelu pasażera była również 15-latka.

  • Najmłodsza z podróżujących została przewieziona do placówki medycznej w Kielcach. W wyniku zdarzenia doznała urazu kończyny dolnej. W szpitalu znalazły się: 63- i 82-latka – relacjonował st.sierż. Kusiak. Jak wynika z ustaleń mundurowych, sprawczynią wypadku była 56-latka, siedząca za kierownicą renault. Kobieta najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą. Mieszkanka Starachowic również była trzeźwa.

3 odpowiedzi na “PILNE: kraksa w rejonie szpitala. Kierowcy miejcie się na baczności

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.