PILNE: drewniana wiata zawaliła się na kobietę. Akcja strażaków i ratowników medycznych

flash Gorące tematy Paragraf

Trwa akcja z udziałem doświadczonych ratowników z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. W niedzielę (10 lutego) kilka minut przed godz. 11, do dyżurnego dotarła informacja o poszkodowanej kobiecie, znajdującej się na terenie prywatnej posesji przy ul. Skalistej w Wąchocku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na kobietę zawaliła się drewniana wiata – dowiedział się TYGODNIK.

Poszkodowana to 87-letnia mieszkanka powiatu starachowickiego. – Z informacji, jaką otrzymaliśmy wynikało, iż kobieta wyszła z domu i udała się na podwórko – powiedział Damian Sławek, dyżurny operacyjny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano zarówno ratowników medycznych, strażaków jak i policjantów. Kobieta po wyjściu z mieszkania skierowała swoje kroki, w kierunku drewnianej wiaty.

Miała iść do drewno. W momencie kiedy weszła do środka, bądź znajdowała się tuż obok wiaty wówczas doszło najprawdopodobniej do zawalenia. – Nasi ratownicy są cały czas na miejscu – poinformował ok. godz. 11.20 D. Sławek.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.