Piłkarski weekend w grodzie nad Kamienną. Cykl halowych turniejów czas zacząć

flash Gorące tematy Sport

Orzeł Wierzbica, Świt Ćmielów, Młodzik Radom, staszowska Pogoń, Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce, a także KSZO 1929 Ostrowiec Św. – m.in. te i wiele innych drużyn weźmie udział w zaplanowanych na sobotę oraz niedzielę (26 i 27 stycznia) halowych turniejach piłki nożnej, które rozegrane zostaną w Starachowicach. Miejscem rywalizacji młodych futbolistów, podobnie jak miało to miejsce w ostatnich latach będzie miejska hala sportowa przy ul. Jana Pawła II.

  • W poprzednich latach nasze turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że także i tym razem będzie podobnie. Liczymy na świetną frekwencję na trybunach – mówił w rozmowie z TYGODNIK-iem Dominik Zuba, dyrektor starachowickiej Juventy, która jest głównym organizatorem futsalowej rywalizacji.

W ostatnią sobotę oraz niedzielę bieżącego miesiąca, o jak osiągnięcie jak najlepszego rezultatu postarają się chłopcy urodzeni w latach 2006 i 2007. – Na dobry początek, cykl halowych turniejów rozpoczynamy mocnym akcentem. Nasi reprezentanci z pewnością postarają się zrobić wszystko, by wypaść w zawodach jak najlepiej. Są dobrze przygotowani – podkreślił dyrektor Zuba.

Oba turnieje rozpoczną się o jednakowej porze. – Wszystkich, którzy kochają futbol w wydaniu młodzieżowym zapraszamy od godz. 9 do miejskiej hali sportowej. Korzystając z okazji zachęcamy również do gorącego dopingu, który na pewno będzie jednym z przydatnych elementów – zaznaczył nasz rozmówca. W turnieju rocznika 2006, oprócz gospodarzy imprezy, wezmą udział m.in. takie ekipy jak: Orlik Radom, Orzeł Wierzbica czy Świt Ćmielów. Dzień później, na parkiecie zameldują się reprezentanci dwóch klubów z Ostrowca Św.: Galacticos i KSZO. Ponadto przyjazd do Starachowic zapowiedzieli przedstawiciele kieleckich Orląt.

  • Jedno jest pewne. Emocji nie zabraknie – dodał dyrektor Zuba.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.