Opatrzność czuwała nad nimi. Pech na łuku drogi [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Przez ok. godzinę całkowicie nieprzejezdny był odcinek drogi wojewódzkiej nr 756. W środę, 25 kwietnia w Bostowie Nowym, na terenie gminy Pawłów, zderzyły się dwa samochody osobowe. Autami, jak poinformował Marcin Nyga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, podróżowały łącznie trzy osoby. Co było przyczyną kolizji?

  • Z pierwszych informacji, jakie do nas dotarły, nie wynikało by w zdarzeniu były osoby poszkodowane – stwierdził Marcin Nyga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Starachowicka jednostka ratowniczo-gaśnicza, o tym co wydarzyło się w Bostowie Nowym, została poinformowana ok. godz. 18.30. Na łuku drogi zderzyły się samochody osobowe: toyota celica i peugeot 508. – Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w uszkodzonych pojazdach – mówił rzecznik Nyga. Oprócz dwóch zastępów zawodowych ratowników, w akcję zaangażowani byli również druhowie z dwóch jednostek z terenu gminy Pawłów: OSP Ambrożów oraz OSP Pawłów.
  • Osoby podróżujące pojazdami zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego. Nie wymagały hospitalizacji – relacjonował oficer prasowy KP PSP. Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajęli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji. Zostało zakwalifikowane jako kolizja.

fot. KP PSP Starachowice, OSP Pawłów, OSP Ambrożów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.