Medycy: jej stan nadal ciężki, ale stabilny

flash Gorące tematy Paragraf

Starachowicka Prokuratura Rejonowa będzie gospodarzem postępowania, w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło w miniony wtorek (14 maja), w miejscowości Wilków, na terenie gminy Bodzentyn. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, samochód osobowy marki Volkswagen wjechał w przystanek autobusowy.

Poszkodowanymi okazały się 15-latka, a także 55-latka. Młodsza z nich w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Kielcach. Obie czekały na transport, na przystanku. Początkowo lekarze stan młodej mieszkanki powiatu kieleckiego określali jako ciężki.

– Nastolatka nadal przebywa w placówce medycznej. Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, iż jej stan jest nadal ciężki, ale stabilny. Rokowania są pozytywne – mówił oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach sierż.szt. Karol Macek.

Wiadomo już, że wyjaśnieniem okoliczności tego, co wydarzyło się we wtorkowy poranek zajmować się będzie Prokuratura Rejonowa w Starachowicach. – Trzymamy rękę na pulsie – powiedział rzecznik Macek. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

fot. OSP Bodzentyn

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.