Ludzka głupota nie zna granic. Co zdradziło mieszkańca naszego regionu?

flash Gorące tematy Paragraf

44-letni mieszkaniec naszego regionu postanowił wpaść na oryginalny pomysł, co zrobić ze śmieciami. Zamiast wyrzucić do kosza, mężczyzna zostawił je w rejonie patrolowanym przez strażników miejskich. Jak zakończyła się ta historia?

O przypadkach podrzucania śmieci w okolicach cmentarzy przy ul. Zgodnej i ul. Polnej, starachowicka straż miejska informowała już nie raz. Dzięki systematycznej i skutecznej pracy rewirowego, już kilkunastu sprawców podrzucania worków ze śmieciami, zostało odesłanych z kwitem mandatu i pakunkiem powrotnym, złożonym z własnych śmieci.

W wyniku przeprowadzonych czynności, doszło do ustalenia kolejnego sprawcy zanieczyszczenia okolic cmentarza przy ul. Polnej. Dane uzyskane w wyniku przejrzenia zawartości porozrzucanych pakunków, pozwoliły funkcjonariuszowi na ustalenie sprawcy, którym okazał się mieszkaniec osiedla Michałów. 44-latek w obecności strażnika uporządkował zaśmiecony teren.

  • Mamy nadzieję, że nałożona kara i wykonana praca porządkowa, skutecznie zniechęci sprawcę zaśmiecania do kolejnych pomysłów z odwiedzaniem cmentarza z takimi prezentami, a dla innych będzie to ostrzeżeniem – podkreślają strażnicy miejscy.

fot. SM Starachowice

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.