Bilety czekają na triumfatorów konkursu. Kto obejrzy mecze Ligi Mistrzów na wielkim ekranie?

flash Gorące tematy Konkursy Sport

Rozstrzygnięty został konkurs, którego organizatorami były TYGODNIK STARACHOWICKI, portal starachowicki.eu oraz starachowickie KINO HELIOS. Do zwycięzców zabawy, powędrują dwa bilety na ćwierćfinałowe spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów, które będzie można obejrzeć w najbliższy wtorek oraz środę (9 i 10 kwietnia) w kinie HELIOS.

Liga Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios! Sieć kin Helios zaprasza widzów na porywające transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie! UEFA Champions League po raz kolejny zagości na ekranach kin sieci w całej Polsce.

Helios Sport to projekt skierowany do kibiców ceniących sobie wielkie piłkarskie emocje przeżywane w komfortowych warunkach sali kinowej. Najwyższa jakość obrazu, dźwięku oraz wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu.

Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce, na ekranach kin Helios! Wraz parterem – Telewizją Polsat, Helios będzie transmitować wybrane mecze od fazy ćwierćfinałowej, czyli od 9 kwietnia, aż do finału, który rozegrany zostanie 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Chociaż nikt jeszcze nie wie, kto zagra w wielkim finale, to po przebiegu dotychczasowych rozgrywek pewne jest to, że nie zabraknie sportowej walki do samego końca!

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE:

9 kwietnia, godz. 20:45: Liverpool FC – FC Porto

10 kwietnia, godz. 20:45: Manchester United – FC Barcelona

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowe, sportowe spotkania! Bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.

Jakie pytania?

By pokusić się o wygraną w naszym wspólnym konkursie, należało prawidłowo odpowiedzieć na trzy poniższe pytania. Odpowiedzi należało zamieścić w poście na FB, jaki pojawił się w minioną sobotę.

PYTANIE NR 1: jak nazywa się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej?

PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ: Zbigniew Boniek

PYTANIE NR 2: wymień dwie drużyny z powiatu starachowickiego, które rywalizują o punkty w rozgrywkach ligowych

PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ: Kamienna Brody, Star Starachowice

PYTANIE NR 3: jaką nazwę nosi klub, do którego w zimowym okienku transferowym trafił napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski Krzysztof Piątek?

PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ: AC Milan

Kto wygrał bilety?

Triumfatorami naszej zabawy okazali się:

Bartosz Stępień

oraz

użytkownik SE Fąfara

Co można było wygrać?

Na triumfatorów zabawy czekają 2 bilety na wtorkowe i środowe spotkania: FC Liverpool – FC Porto lub Manchester United – FC Barcelona w Kinie Helios. Są do odebrania w siedzibie redakcji TYGODNIKA STARACHOWICKIEGO przy ul. Murarskiej 11. Zwycięzców zapraszamy po odbiór we wtorek lub w środę.

Czy wiesz, że…

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.