https://zrzutka.pl/6awta2: Zrzutka na rehabilitację Patryka

flash Starachowice

Na portalu zrzutka.pl uruchomiona została zbiórka pieniędzy na rehabilitację Patryka Niekłania, finalisty programu Mam talent. Pomóżmy zebrać potrzebną sumę dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Patryk dzień po finałowym występie w programie Mam Talent uległ poważnego wypadkowi samochodowemu i zapadł w śpiączkę. Obecnie trwa walka o jego powrót do pełnej sprawności.

Zdiagnozowano u niego złamanie kości krzyżowej, pęknięcie miednicy oraz spojenia łonowego. Do tego doszły liczne krwotoki wewnętrzne, zapalenie nerek, wątroby, stłuczenie płuc oraz obrzęk mózgu. Patryk przeszedł już pomyślnie bardzo skomplikowaną operację. Po tygodniach opieki na intensywnej terapii jego stan się ustabilizował. Rozpoczęła się długa droga do odzyskania świadomości, sprawności umysłowej oraz fizycznej.

Obecnie Patryk przebywa w klinice „Budzik” dla Dorosłych w Olsztynie, gdzie przechodzi rehabilitację. Zajmują się nim fizjoterapeuci, neurolodzy, neurologopedzi oraz psycholog. Patryk potrafi już sam siedzieć, ruszać rękami i nogami, przejawia aktywność. Sprawia wrażenie, że słyszy co się do niego mówi. Najbardziej ożywia się, gdy słyszy swoją córeczkę Hanię i żonę Anię…

  • Wierzymy, że jego dusza sportowca pomoże mu wrócić do pełnej sprawności i świadomości. To osoba niesamowicie wytrwała i zdyscyplinowana. Ogromną motywacją jest jego córeczka Hania, która podczas wypadku miała zaledwie 6 tygodni – czytamy na portalu zrzutka.pl, gdzie uruchomiona została zbiórka pieniędzy na rehabilitację Patryka.

Rehabilitacja i codzienna pielęgnacja Patryka jest niesamowicie kosztowna, po wyjściu z kliniki Budzik czeka go długa i żmudna walka o jego przyszłość i zdrowie. Opieka w renomowanych ośrodkach kosztuje nawet 1000 zł za każdy dzień pobytu.

Bliscy Patryka w trosce o jego zdrowie, by zapewnić mu jak najlepsze leczenie chcą zebrać milion złotych. Póki co wpłynęło blisko 28 tys. zł. Zbiórka trwa. Zachęcamy do wsparcia starachowiczanina: https://zrzutka.pl/6awta2.

ewan

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.