Zachorowałeś? Gdzie do lekarza?

flash Starachowice

Na terenie powiatu starachowickiego funkcjonuje kilkanaście przychodni, w których możemy skorzystać z podstawowej opieki medycznej.  Czy wszędzie dostęp do lekarzy jest jednakowy? Czy we wszystkich przychodniach chory zostaje przyjęty wtedy kiedy ma taką potrzebę, gdy potrzebuje porady lekarskiej? Czy aby zapisać się na wizytę można zrobić to telefonicznie?

Coraz częściej docierają do nas głosy czytelników, że nie we wszystkich przychodniach dostęp do podstawowej opieki medycznej jest taki jakby sobie życzyli. – Dzwoni się po kilkadziesiąt razy i dodzwonić się nie można, żeby zapisać się na wizytę. Zapisanie graniczy z cudem. Chory człowiek zgłasza się po pomoc w piątek, żeby nie zostawać z chorobą na weekend, a dowiaduje się, żeby zgłosił się po niedzieli albo jest odsyłany na dyżur pogotowia!

To tylko niektóre z wypowiedzi naszych czytelników. A jakie są Wasze opinie o naszych przychodniach? W której  z nich dostęp do lekarza jest najlepszy? Gdzie warto się zapisać, żeby w razie choroby zostać przyjętym i uzyskać poradę lekarską?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.