Z OSTATNIEJ CHWILI: uwaga kierowcy. Krajowa dziewiątka zablokowana

flash Gorące tematy Okolice

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło na odcinku drogi krajowej nr 9. W miejscowości Nietulisko ucierpiał pochodzący z powiatu starachowickiego kierowca – dowiedział się TYGODNIK.

  • Odcinek drogi ze Starachowic do Ostrowca Św. jest całkowicie zablokowany. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy – poinformowała asp. Ewelina Wrzesień, pełniąca obowiązki oficer prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Ostrowcu Św.

Jak podkreśliła, służby ratunkowe sygnał o zdarzeniu otrzymały we wtorek (23 kwietnia), kilkanaście minut przed godz. 15. Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, iż kobieta siedząca za kierownicą samochodu marki Honda, z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Daf. – 60-letnia mieszkanka Radomia została przewieziona do szpitala. Policjanci poddali ją badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa – zaznaczyła asp. Wrzesień.

Uderzenie było na tyle silne, że ciężarowy Daf przewrócił się na bok. Jego kierowcą był mieszkaniec powiatu starachowickiego. – 54-latek również był trzeźwy. Mężczyźnie pomocy udzielał zespół ratownictwa medycznego – uzupełniła rzecznik KPP Ostrowiec.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.