Poszkodowany rowerzysta w szpitalu. Policjanci w akcji

flash Paragraf

Kolejne, przykre zdarzenie odnotowali pod koniec minionego tygodnia świętokrzyscy stróże prawa. Jak poinformowali funkcjonariusze zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, na ul. Podgórskiej w miejscowości Młynek, w powiecie starachowickim, doszło do potrącenia rowerzysty.

Informacja o tym, co stało się na drodze w gminie Brody do mundurowych dotarła w niedzielę, 27 stycznia, tuż przed godz. 13. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 67-latek siedzący za kierownicą samochodu osobowego marki Opel Astra, podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i najechał na 62-letniego rowerzystę. 62-latek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

  • Obaj kierujący zostali poddani badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi – relacjonują stróże prawa z zespołu prasowego kieleckiej KWP. Policjanci czekają również na informacje, dotyczące stanu zdrowia poszkodowanego rowerzysty.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.