Najlepsza w województwie!

flash Pawłów

Gabriela Góźdź, uczennica VIII klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie została laureatką II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Gabrysia osiągnęła najwyższy wynik wśród uczestników konkursu i uplasowała się na pierwszym miejscu na liście laureatów (jako jedyna z powiatu starachowickiego). Sukces jest zwieńczeniem intensywnej, rzetelnej pracy oraz zaangażowania uczennicy.

Gabrysia posiada obszerną wiedzę z wielu dziedzin. Reprezentowała szkołę w licznych konkursach. Jest ub. finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego, zwyciężczynią diecezjalnego konkursu „Dobry jak chleb – św. Brat Albert Chmielowski”, laureatką konkursów na szczeblu gminnym, m.in.: ortograficznego, mitologicznego, wiedzy o regionie. Uczennica posiada rzadką dziś spotykaną umiejętność pięknego wysławiania się. Cechuje ją niezwykła lekkość pióra, co sprawia, że napisane przez nią prace są oryginalne i wyjątkowe.Uczennicę do konkursu przygotowywała Gabriela Radecka-Dudek, nauczycielka języka polskiego.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.