Zwłoki za zamkniętymi drzwiami. Na jakąkolwiek pomoc było już za późno?

flash Gorące tematy Paragraf

Od kilku dni nie było z nim kontaktu. Zaniepokojeni takim obrotem sprawy sąsiedzi, postanowili zwrócić się o pomoc do służb ratunkowych oraz policjantów. W środowy (17 kwietnia) poranek weszli do jednego z prywatnych domów, położonych w Osinach na terenie gminy Mirzec. Jaki widok zastali?

  • Ok. godz. 7.55 do stanowiska kierowania wpłynęła informacja oso osobie, która może znajdować się w domu, a z którą utrudniony jest kontakt – poinformował mł.bryg. Marcin Nyga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. To ratownicy ze starachowickiej JRG, pełnili rolę tzw. służby pomocniczej. – Na miejscu byli już funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, którzy koordynowali działania – dodał rzecznik KP PSP.

Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, otworzyli drzwi i weszli do mieszkania. Na podłodze w korytarzu, odnaleziono ciało mężczyzny. Lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon. – Policjanci ustalili tożsamość osoby zmarłej. Denatem okazał się mieszkaniec powiatu starachowickiego – stwierdził st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.