Krwawa awantura z nożem w brzuchu

flash Paragraf

– Około godz. 2.30, w nocy z 9 na 10 grudnia, dyżurny naszej jednostki otrzymał informację od wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego o przykrym zdarzeniu na terenie gminy Pawłów – poinformowała TYGODNIK asp. Monika Kalinowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

– Na miejsce oprócz zespołu ratownictwa medycznego, natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze – dodaje policjantka. Szybko okazało się, że w mieszkaniu tego dnia odbywała się impreza. – Z naszych ustaleń wynika, iż między dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki słownej – stwierdziła asp. Kalinowska.

Młodszy z nich, 33-letni mieszkaniec gminy Pawłów w pewnym momencie miał chwycić za nóż i zadać nim dwa ciosy nożem w brzuch. Celem napastnika okazał się kolega, z którym razem spożywali alkohol. Obaj zostali zatrzymani, a stróże prawa przebadali ich na obecność alkoholu w organizmie.

– Od młodszego z nich czuć było wyraźną woń alkoholu. Jak ustalili policjanci, 33-latek miał ok. 2 promile w organizmie. Poszkodowany 36-latek, również pochodzący z gminy Pawłów miał 1,3 promila – relacjonuje oficer prasowy KPP. Mężczyzna, który miał ugodzić nożem kompana, został zatrzymany przez stróżów prawa, przewieziony do starachowickiej Komendy, a w konsekwencji osadzony w policyjnej izbie dla osób zatrzymanych. Kiedy doszedł do siebie, śledczy mogli go wykonać z nim czynności procesowe. Ofiara nożownika, po udzielonej pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, została przewieziona do szpitala powiatowego.

 

1 Komentarz dla “Krwawa awantura z nożem w brzuchu

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.