Festiwal Animacji „O!Pla”!

flash Kultura

Starachowickie Centrum Kultury i Kino Kultura w kwietniu zmienią się w centrum polskiej animacji! Organizatorzy zapraszają przedszkolaków ze starachowickich przedszkoli i dzieci w wieku wczesnoszkolnym do bezpłatnego wzięcia udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA.

W trakcie trwania Festiwalu odbędą się dwa konkursy, w których jurorami będą najmłodsi widzowie. Pierwsza kategoria konkursu – „Teraz dzieci mają głos” im. Leszka Gałysza to „Przedszkolaki”. W kategorii przedszkolnej dzieci obejrzą 6 filmów – 42 min. Po obejrzeniu filmów, dzieci będą głosowały, które ich zdaniem najbardziej im się podobały. Termin: 1 i 2.04, godz. 9.30, SCK – sala widowiskowo – kinowa (parter)

Druga kategoria konkursu to „Wczesnoszkolna”. Filmy skierowane będą do dzieci w wieku od 6 roku życia. W tej kategorii dzieci obejrzą 10 filmów – o łącznym czasie trwania 70 min. Po projekcji odbędzie się głosowanie. Termin: 10.04, godz. 9.00 SCK, sala widowiskowo – kinowa (parter)

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 533-033-308 (Agnieszka Tworzewska). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Uczestnictwo w Festiwalu jest bezpłatne!

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.