Dziurawa Partyzantów

flash Starachowice

– Jak ktoś wie, to ominie. Gorzej, gdy jedzie na pewniaka nieświadomy, co go czeka – tak na temat dziur w nawierzchni ul. Partyzantów w Starachowicach mówią mieszkańcy, ostrzegając kierowców przed czyhającym zagrożeniem.
Z prośbą o interwencję zwrócili się do nas mieszkańcy ul. Partyzantów w Starachowicach. Jak co roku, po zimie, w nawierzchni ulicy pojawiły się ubytki. Nie są to jednak drobne ubytki, ale wyrwy, które trudno ominąć. Tym bardziej, że z jednej dziury wpada się w drugą…

– Co z remontami cząstkowymi tej drogi, bo w niektórych miejscach strach jechać. Jak ktoś wie, to ominie. Gorzej gdy jedzie na pewniaka nieświadomy, co go czeka. Czy i kiedy ta droga doczeka się w końcu gruntownego remontu, bo te straszne wyrwy i wyboje zagrażają bezpieczeństwu?
Jak informuje Robert Adamczyk z Referatu Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Starachowicach, ul. Partyzantów przewidziana jest do remontów cząstkowych, które będą wykonane w pierwszej połowie maja br.
– Gmina Starachowice będzie podejmowała starania o pozyskanie funduszy zewnętrznych na wykonanie kapitalnego remontu tej drogi – dodaje. Kiedy dojdzie do kapitalnego remontu, na razie nie wiadomo.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.