Beata Szydło odwiedziła Starachowice

flash Starachowice

Wicepremier Beata Szydło, kandydatka do europarlamentu w najbliższych wyborach, odwiedziła Starachowice we wtorkowy wieczór, 14 maja. Z mieszkańcami spotkała się w Hotelu Europa. Starachowice były ostatnim punktem wtorkowej wizyty wicepremier w świętokrzyskim.

Beatę Szydło przywitali poseł Krzysztof Lipiec, wojewoda Agata Wojtyszek i Ryszard Gliwiński, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach,  który prowadził spotkanie.

  • 26 maja zadecydujemy jaka będzie nasza przyszłość. Czy rządzący będą pochylać się nad problemami zwykłego Europejczyka czy nie będą spełniać oczekiwań – mówiła Beata Szydło.  – Zależy nam na silnej, sprawnie działającej Unii Europejskiej, takiej o której marzyliśmy, gdy byliśmy jeszcze poza nią. Czy Unia jest dziś taka jaką sobie wymarzyliśmy? To miała być wspólnota równych szans, która będzie dbać o każdego Europejczyka.  Europa zjednoczona to Europa oparta o wartości chrześcijańskie. Dziś jest poczucie, że brak tej równości. Wystarczy podać chociażby przykłady jakości produktów oferowanych w sklepach u nas, a u europejskich sąsiadów, czy prawa przedsiębiorców do konkurowania między sobą.  Przyszedł czas na to by Polacy pokazali Europie że jesteśmy silnym narodem do reprezentowania w Parlamencie Europejskim i wprowadzania zmian.

 

2 odpowiedzi na “Beata Szydło odwiedziła Starachowice

  1. Jestem w szoku jak widzę tych młodych „roześmianych” ludzi cieszących z wizyty jedynie słusznej kandydatki na euro posłankę. No i tradycyjnie flag unijnych zabrakło.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.