home

Takie grafiiti będzie przy Galerii Skałka

  • Napisany przez:

Wiemy, jak będzie wyglądać patriotyczne graffiti, które powstanie na ścianie koło Galerii Skałka. Został rozstrzygnięty konkurs na mural z motywem dotyczącym Jana Piwnika „Ponurego”. Zwycięzki okazał się projekt autorstwa Moniki Jaroszek złożony przez Dawida Piątaka. Graffiti wykona Piotr Krzyżowski.

W kategorii Antoni Heda „Szary” ze względu na fakt wpłynięcia jednego projektu, Komisja postanowiła nie wyłaniać zwycięzcy i ogłosić II termin naboru prac w tej kategorii. Projekty będzie można składać do dnia 15.07.2015 r. w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Starachowicach. Projekt, który wpłynął w pierwszym terminie, bierze udział w kolejnym rozstrzygnięciu.

Patriotyczne murale stanowią element kampanii „STOP wandalom!”stanowiącej element projektu „Starachowice – bezpieczne w praktyce!” realizowanego przez Gminę Starachowice przy współfinansowaniu z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.

 

 

Zobacz również

Starachowice

Zmiany w ruchu podczas Dni Starachowic

W dniach 27 i 28 sierpnia z okazji obchodów święta miasta pn. "Dni Starachowic" wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu…

bez komentarzy

Szpital znów zdewastowany?

- Zanim władza namyśli się co zrobić z budynkiem po starym szpitalu, może nie być już co zbierać. Budynek pomimo…

bez komentarzy

Kaleczą nie wycinają

Miniony tydzień upłynął pod znakiem licznych interwencji dotyczących nie tylko wycinki, ale również podcinki drzew. W ostatnim czasie prace te…

bez komentarzy

Ogłoszenia Drobne

Ogłoszenia promowane

Treść ogłoszenia: Kontakt
Działki w Bębnowie/k.Końskich po 15 arów 30x50m aktualne warunki zabudowy Cena:43 tys. zł Tel.: 502 574 798