starachowice
home
RSS

Solidne okna i drzwi

 • Napisany przez:
 • Skomentuj

Lebud – Bis w Starachowicach jest największym dystrybutorem w województwie…

Lebud – Bis w Starachowicach jest największym dystrybutorem w województwie świętokrzyskim produktów firmy Plastimet istniejącej na rynku od 1991 roku. Lata doświadczeń, solidność i jakość przyciągają coraz większą liczbę zadowolonych klientów.

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Plastimet?

Firma istnieje na rynku od 25 lat i dba o każdego klienta. Stawia na solidność, kładzie nacisk na budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami. Od 2010 roku nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Jest także laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności 2014. W całym procesie produkcyjnym firma stawia na jakość, stosując rygorystyczne procedury kontroli jakości. Ponadto wszystkie produkowane i dostarczane przez Plastimet wybory posiadają obowiązujące certyfikaty i dopuszczenia stosowane w budownictwie.

Od początku swojej działalności firma zajmuje się produkcją okien i drzwi PVC. W roku 1995, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uruchomiono produkcję ślusarki aluminiowej. W 2002 roku, dywersyfikując działalność, rozpoczęto produkcję ślusarki przeciwpożarowej, która to znalazła szerokie uznanie na rynku. Natomiast w ubiegłym roku wybudowano i uruchomiono innowacyjne Centrum Produkcyjne profili okiennych.

Systemy okienne PVC

W oparciu o najnowocześniejsze urządzenia uznanych na świecie liderów, stworzono innowacyjny park maszynowy, dzięki któremu Plastimet jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu związanemu z produkcją okien i drzwi.

gealan s 9000– System GEALAN S9000 – Nowy system o głębokości 83 mm ma zarówno zalety systemu z uszczelką środkową jak i oporową. Pogłębiona budowa ościeżnicy i skrzydła oraz uszczelki osadzone w trzech płaszczyznach gwarantują najwyższą izolację cieplną na poziomie Uf = 0,92 W/ m2K. Dzięki temu okna w systemie Kombi spełniają najwyższe wymagania.

– Nowy system ELITE – zaletami tych profili są przede wszystkim: nowy 6-komorowy system profili okiennych PLASTIMET ELITE o głębokości zabudowy 80 mm, który gwarantuje ochronę cieplną oraz akustyczną na najwyższym poziomie. Zastosowano tu szeroki profil skrzydła półlicowanego i podwójny układ uszczelek mocowanych fabrycznie.

– System CEALAN S8000 IQ – Okna cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne jak i eklektyczne wnętrze. Sześciokomorowy system S 8000 IQ daje dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczną ochronę przed hałasem i włamywaczami. Aby zapobiec tworzeniu się grzyba pleśni, można dodatkowo zastosować opatentowany system wentylacji GECCO.

Systemy podnoszono-przesuwne

– System GEALAN HST S 8000 IQ PCV – Nowe drzwi podnoszono – przesuwne HST umożliwiają tworzenie ciekawych przejść z pomieszczeń na taras, balkon czy też do ogrodu. Drzwi podnoszono przesuwne HST stosowane są wszędzie tam, gdzie przykłada się szczególną wagę do przestronnego budownictwa, pozbawionego wszelkich barier. Duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła do wnętrza pomieszczenia a ponadto szyba zdaje się łączyć bezpośrednio z podłogą, ponieważ próg pozostaje niemal niewidoczny i wydaje się, że między światem wewnętrznym a zewnętrznym nie ma żadnej bariery. Główne zalety drzwi podnoszono przesuwnych HST to: proste zamykanie i otwieranie drzwi, nie wymagająca wysiłku obsługa mechanizmu dźwigniowego, możliwość zdalnego sterowania otwieraniem i zamykaniem drzwi, dostępne w szerokiej palecie oklein kolorowych i drewnopodobnych.

aluprof mb 77– ALUPROF aluminium – System MB-77HS należy do produktów o najlepszych parametrach i spełnia wszelkie wymagania stawiane tej grupie produktów. Posiada dwa różniące się izolacją termiczną warianty konstrukcji: ST i HI. Budowa profili pozwala na wykonywanie ekskluzywnych drzwi o dużych gabarytach, wypełnionych szkłem jedno-lub dwukomorowym, a zastosowane materiały i rozwiązania techniczne pomagają osiągnąć wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej.

 

Systemy przesuwne i harmonijkowe

– ALUPROF MB- 23P – jest systemem aluminiowym, przeznaczonym do wykonywania przeszkleń balkonów. Ideę tego rozwiązania stanowią okna przesuwane w poziomie. Zbudowane z niego okna chronią otwartą przestrzeń balkonów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tzn. wiatrem, deszczem, śniegiem oraz zabrudzeniem i hałasem. Konstrukcje systemu MB-23P utrudniają jednocześnie włamanie, co jest szczególnie istotną cechą w mieszkaniach parterowych.

– ALUPROF MB-SLIDE – Systemy te przeznaczone są do wykonywania drzwi oraz okien przesuwnych z izolacją termiczną, które można wbudowywać w ściany murowane, fasady aluminiowe, ogrody zimowe lub zabudowy witrynowe. Drzwi przesuwne, szczególnie o dużych gabarytach, wizualnie „powiększają” powierzchnię mieszkalną.

– Drzwi harmonijkowe – system drzwi harmonijkowych z przegrodą termiczną jest nowoczesną konstrukcją firmy ALUPROF, wychodzącą naprzeciw życzeniom i wymaganiom naszych klientów: architektów, inwestorów i firm współpracujących. Głębokość konstrukcyjna kształtowników zależy od wybranego systemu i wynosi od: 50 mm (ościeżnica), 59 mm (skrzydło) w przypadku MB-59S i MB-59S Casement do odpowiednio: 70 mm i 79 mm w przypadku MB-70. Wartość współczynnika przenikania ciepła oraz izolacyjność akustyczna również zależy do zastosowanego systemu aluminiowego.

 

Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe

– ALUPROF MB-86 – Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej. Jest to pierwszy na świecie system, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej.

– ALUPROF MB-70 – posiada podwyższoną izolację termiczną, dzięki specjalnym wkładom termoizolacyjnym. Centralne położenie wkładów ogranicza również konwekcję i promieniowanie termiczne.

– ALUPROF MB-59S- służy do wykonywania wymagającej izolacji termicznej i akustycznej elementów zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn itd.

– ALUPROF MB-45 – jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.

– ALUPROF MB-45S- służy do wykonywania drzwi wyposażonych w okucia wrębowe oraz ścianek działowych z drzwiami. Jest częścią systemu okienno-drzwiowego MB-45.

– ALUPROF MB-45 OFFICE – System stałych oraz wyposażonych w drzwi ścian działowych MB-45 OFFICE służy do wykonywania wewnętrznych przegród, których cechą charakterystyczną jest to, że elementem nośnym konstrukcji może być szyba hartowana.

 

Systemy fasadowe

aluprof mb sr 50nW ofercie Plastimet znajdziemy także trzy systemy fasadowe. System ALUPROF MB-SR50N/HI/HI+ przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych – płaskich typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji. System ALUPROF MB-SR50N EFEKT to fasada, w której dzięki zastosowaniu specjalnego systemu mocowania szyb do słupów i rygli uzyskujemy od zewnątrz jednolity obraz gładkiej szklanej ściany podzielonej strukturą pionowych i poziomych linii szerokości 2 centymetrów. Natomiast żaluzje fasadowe ALUPROF MB-SUNPROF stosowane przy dużych przeszkleniach ograniczają bezpośrednie działanie promieniowania słonecznego na wnętrze budynku, pozwalając jednocześnie na zachowanie komfortu naturalnego oświetlenia.

 

Systemy przeciwpożarowe

Ponadto firma Plastimet ma bardzo bogatą ofertę produktów przeciwpożarowych w których skład wchodzą:

– okna i klapy oddymiające

– świetliki dachowe

– bramy przeciwpożarowe

– stalowe drzwi przeciwpożarowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Dom i ogród

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Najnowsze

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5