Jesień w Bricomarche

Dom i ogród

Wielkimi krokami zbliżają się listopadowe święta, podczas których odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. Przed nami zakupy zniczy, wiązanek, kwiatów, a także środków do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków. Najlepszy wybór idący w parze z najniższymi cenami oferuje nam starachowicki sklep Bricomarche.

Szeroki wybór zniczy

Starachowicki sklep Bricomarche przygotował specjalnie dla swoich klientów jesienną ofertę produktów. Dla odwiedzających sklep właściciele Anna i Mariusz Jurkiew przygotowali bardzo bogatą ofertę na zbliżające się Święto Zmarłych.

znicze

Do wyboru mamy tu około 200 rodzajów zniczy. Różne wzory i kolory zapewniają nam znakomity wybór. Wszystko to w najlepszych cenach. Znicze możemy zakupić już od 0,99 zł za sztukę. Znajdziemy znicze w oryginalnych kształtach, także te z wkładami elektrycznymi. Dodatkowo sklep oferuje całą gamę zapalniczek i zapalarek.

Najpiękniejsze kwiaty tylko w Brico!

Ponadto starachowicki market oferuje nam szeroki wybór sztucznych kwiatów, które posłużą jako świąteczna ozdoba nagrobków. Gotowe wiązanki w różnych rozmiarach, a także kwiaty i akcesoria do stworzenia własnych kompozycji. Do tego duży wybór wazonów i flakonów. Są także różnego rodzaju figurki np. aniołków, które posłużą jako wspaniały element dekoracji grobu na zbliżające się święta.

Już od poniedziałku, 17 października w ofercie sklepu są także żywe chryzantemy już od 6,99 zł za sztukę. Różne rodzaje, wielkości i kolory. Każdy klient na pewno znajdzie produkt, który będzie spełniał jego oczekiwania.  Przed samymi listopadowymi świętami zaplanowana jest kolejna dostawa świeżych kwiatów, którymi możemy ozdobić nie tylko groby bliskich, ale również nasze balkony, tarasy. Chryzantemy z uwagi na swoją odporność na lekki mróz będą wspaniałą dekoracją na jesienny czas.

Wszystko do czyszczenia i pielęgnacji

Bricomarche pamięta także o klientach, przed którymi stoi zadanie czyszczenia i pielęgnacji cmentarnych nagrobków.  Z myślą o nich powstało stoisko z szerokim wyborem środków myjących i pielęgnujących, w dobrej jakości i w bardzo przystępnych cenach.

Właściciele sklepu pomyśleli również, o tych którzy wzorem amerykańskim obchodzą wigilię Wszystkich Świętych czyli Haloween.  Do wyboru są haloweenowe maski, stroje na bale przebierańców, a także popularne dynie w formie świeczników i dekoracji.

czyszczenie-nagrobkow

Anna i Mariusz Jurkiew, małżeństwo, przedsiębiorcy zarządzający starachowickim marketem, zapraszają do swojego sklepu. – U nas znajdziecie Państwo wyjątkowy asortyment, wyróżniający się od konkurencji, w atrakcyjnych cenach. Oferujemy szeroki asortyment, podzielony na cztery działy: artykuły i materiały budowlane, czyli farby, płytki, kleje, lakiery, narzędzia, meble, ogród – tj. maszyny i sprzęt ogrodniczy, rośliny, sadzonki, nasiona, meble ogrodowe, dekoracje – firanki, zasłony, dywany, lampy, obrazy, szkło oraz majsterkowanie – wyliczają.

Starachowicki market Broco dysponuje bogatą ofertą. Możemy tu kupić również różnego rodzaju opał. Tuż po Święcie Zmarłych Brico wyjdzie do swoich klientów z niezwykle różnorodną ofertą bożonarodzeniową. Będziemy mogli wybierać z szerokiej gamy choinek, światełek na choinkę, ozdób świątecznych, dekoracji i innych akcesoriów.

———————————–

W Bricomarché czeka na nas: 30 tys. artykułów podzielonych na cztery działy – budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja. Brico oferuje produkty od lokalnych dostawców m.in. glazura, rośliny, drzwi, ogród zewnętrzny. Można liczyć na pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, cięcie drewna, zakupy na raty, profesjonalną oraz kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo. Sklep otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 – 20.00 oraz w niedzielę od 10.00 – 18.00.

———————————–

Zapamiętaj ten adres!

Bricomarche Starachowice, Ul. Radomska 10, 27-200 Starachowice

logo

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.