PERFECT Spółka z o.o.

Praca

PERFECT Spółka z o.o. w Starachowicach zatrudni:

Operator maszyn drzewnych

Opis stanowiska:

– obsługa maszyn produkcyjnych (strugarki czterostronnej, wielopiły, linii do łączenia na mikrowczep, itp.),

– nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej,

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pomoc przy produkcji drzewnej

(PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN)

– prace pomocnicze przy produkcji fryzy,

– prace pomocnicze przy produkcji klejonki

Palacz dozorca

– obsługa, dozór  automatycznego pieca CO

– nadzór nad budynkami oraz placem

Wymagania:

– uprawnienia jako palacz CO

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku  www.klejonka.pl

– atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres: PERFECT Sp. z o.o. ul. Radomska 76, 27-200 Starachowice lub na adres e-mail: pefrect@klejonka.pl.

Zachęcamy do składania aplikacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.