Uczeń ZSZ nr 2 wśród najlepszych logistyków w kraju!

flash Informacje Oświata

Michał swój sukces zawdzięcza doskonałej postawie w II Okręgowym Etapie Olimpiady.
Został on przeprowadzony 1 grudnia 2017 roku dziesięciu miastach na terenie całego kraju – Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Łukowie, Łodzi, Krakowie, Słupsku, Gliwicach, Olsztynie. W całej Polsce w II etapie Olimpiady wzięło udział 500 uczniów.
Gospodarzem Etapu Okręgowego dla 34 uczniów ze szkół w Białobrzegach, Janowie Lubelskim, Kielcach, Kolbuszowej, Leżajsku, Pionkach, Rzeszowie, Staszowie, Tarnobrzegu – był Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Starachowice – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 reprezentował Michał Garbacz.
W trakcie II etapu uczestnicy w ciągu 75 minut musieli zmierzyć się z 25 pytaniami wielokrotnego wyboru. Jak przyznają sami uczestnicy Olimpiady (w tym również Ci którzy w Olimpiadzie startują drugi lub trzeci raz) pytania były bardzo trudne. Tego samego zdania są również opiekunowie „olimpijczyka” – nauczyciele przedmiotów zawodowych – Andrzej Surowiecki, Jarosław Ciepliński, Olga Peryt – Łasisz, Monika Sobuta oraz Joanna Zielińska.
Pomimo dużej skali trudności, Michał zdobywając 20 punktów, zdołał awansować do III centralnego etapu.
W marcu 2017 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu Michał Garbacz wspólnie z 62 finalistami przystąpi do rozwiązania w ciągu 150 minut – 5 zadań problemowych. Tematyka etapu centralnego związana jest z „Rolą informacji i komunikacji w zarządzaniu łańcuchem dostaw z wykorzystaniem standardów systemu GS1”. Oczywiście uczestnicy etapu centralnego muszą dysponować wiedzą z etapów poprzednich.
Liczymy wszyscy na sukces naszego ucznia. Mamy nadzieję, że Michał w dniu 13 kwietnia 2017 roku podczas uroczystego ogłoszenia wyników, w trakcie Gali Finałowej Olimpiady będzie w gronie laureatów – w ścisłej czołówce 10 najlepszych logistyków w kraju.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.