Szybki PIT w kawiarence e-seniorek

Finanse Rozmaitośći Starachowice

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Starachowicach informuje, że w środę, 4 kwietnia 2018 r. o godz. 13.40 w Kawiarence Internetowej e-Seniorek (Galeria Skałka I p.) odbędzie się spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego w Starachowicach.
W ramach tegorocznej kampanii „Szybki PIT” urzędnicy przybliżą seniorom informacje na temat zasad korzystania z ulg podatkowych, w tym ulgi rehabilitacyjnej z uwzględnieniem ostatnich zmian. Przekażą informacje na temat nowych usług Ministerstwa Finansów w tym, oświadczenia PIT-OP, przeznaczonego dla emerytów i rencistów, którzy chcą przekazać 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
Podczas spotkania odbędzie się instruktaż elektronicznego przesyłania zeznań rocznych przy pomocy darmowej, bezpiecznej aplikacji e-Deklaracje. Korzystając z wyposażenia kawiarenki chętni seniorzy będą mogli wysłać swoje zeznanie roczne przez Internet podpisując je kwotą przychodu za rok 2016 lub też przesłać elektronicznie oświadczenie PIT-OP, również podpisując je kwotą przychodu za 2016 r.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.