Sprawdź czy nie ma tam zgubionej przez Ciebie rzeczy!

flash Starachowice

Wszystkie te rzeczy oraz wiele innych czekają na swoich właścicieli w Biurze Rzeczy Znalezionych, które znajduje się w Starostwie Powiatowym w Starachowicach. Sprawdź może któraś z rzeczy to Twoja zguba!

Bywa, że czekają latami. Niektóre rzeczy trafiły do Biura Rzeczy Znalezionych szesnaście lat temu! I nadal czekają na właścicieli. BRZ w Starostwie Powiatowym w Starachowicach działa od lat, ale nie wszyscy mają świadomość jego istnienia. Zasady jego funkcjonowania reguluje Ustawa o rzeczach z znalezionych. Starosta może odmówić przyjęcia rzeczy, których wartość nie przekracza 100 zł.

Zguby, które trafiły do starostwa można odebrać. Osoby, które zagubiły bądź w innych okolicznościach utraciły niżej podane rzeczy proszone są o zgłaszanie się w godzinach 7.30 – 15.30 do pokoju 118 – Wydział Organizacyjny, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starachowicach z ważnym dokumentem tożsamości w celu ustalenia własności i ewentualnego odebrania rzeczy tel. 041/276-09-19.

W tabeli prezentujemy jakie rzeczy czekają na swoich właścicieli, kiedy zostały znalezione i przez kogo. Prezentowana lista zawiera spis rzeczy znalezionych od 2010 r. Pełna lista dostępna jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Starachowicach.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.