Odchudzamy Starachowice

flash Starachowice

Przedstawiamy uczestników drugiej edycji akcji „Odchudzamy Starachowice”. Wybrane spośród wielu zgłoszeń osoby z nadwagą, przez trzy miesiące, pod okiem profesjonalistów, będą próbowały zrzucić zbędne kilogramy. Nagrodą za wytężoną prace będzie poprawa zdrowia, wyglądu oraz końcowa metamorfoza, której efekty upamiętni sesja zdjęciowa całej trójki.

Rozpoczęło się wielkie odchudzanie. W ub. tygodniu w redakcji Tygodnika Starachowickiego odbyło się pierwsze spotkanie kandydatów wyłonionych do udziału w kampanii ODCHUDZAMY STARACHOWICE. Trzy osoby: Małgorzata Olesińska, Elżbieta Majewska i Jarosław Warszawa zdecydowali się rzucić wyzwanie zbędnym kilogramom. Pod okiem ekspertów z zakresu żywienia i aktywności fizycznej, przez trzy miesiące będą realizowali swoją wielką metamorfozę. Na początek cennych wskazówek i rad udzielała  Monika Ciosek, trener fitness. Ustalono harmonogram ćwiczeń oraz termin pierwszych spotkań z dietetykiem – Anną Kruk z Gabinetu „Greenvit”, która zajmie się przygotowaniem i dopasowaniem diety przez cały czas trwania akcji.

Do dyspozycji będą mieli sale treningowe w Klubie LEMON STAR. A tam sala cardio, sale fitness, sauna na podczerwień. Nieograniczone możliwości korzystania z basenu zaoferował Hotel Europa. Dariusz Serafin z firmy „MagDarMed terapia manualna” oferuje naszym uczestnikom bezpłatne konsultacje terapeutyczne: diagnostykę osteopatyczna, terapię oraz doraźną pomoc przy ewentualnych kontuzjach, zakwasach itp.

Wszystko po to, by zdobyć nowy lepszy wygląd a co za tym idzie lepsze samopoczucie. Zwieńczeniem akcji będzie będą zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne oraz profesjonalna sesja zdjęciowa, która pozwoli uwiecznić efekty 3- miesięcznego wysiłku.

Tygodnik Starachowicki będzie towarzyszył uczestnikom na każdym etapie odchudzania i relacjonował ich postępy na łamach Tygodnika oraz na stronie www.starachowicki.eu.

Apelujemy do rodzin i znajomych naszej trójki uczestników – dopingujcie i wspierajcie ich na każdym etapie akcji. To bardzo pomaga i motywuje!

 

Jarosław Warszawa, 44 lata, ze Starachowic, żonaty, dwoje dzieci

* prowadzi własną działalność gospodarczą w branży finansowej, prezes Starachowickiego Klubu Morsów „Wektor”

* ulubiona potrawa: w zasadzie wszystkie za wyjątkiem zupy z jabłek – uwielbia potrawy mięsne typu golonka, żeberka

* zdecydował się wziąć udział w akcji, gdyż… – odkąd pamięta był duży. Uprawiał różne sporty, m.in siłowe. Siedząco-jeżdżąca praca, odżywianie głównie w restauracjach sprawiły, że zaczął się źle czuć ze swoimi kilogramami.

* liczę na… spadek wagi i wysportowaną sylwetkę

* jak już schudnę to… poczuję się lepiej. Ma jednak świadomość, że bez silnej woli i pracy nad sobą nic nie osiągnie.

 

Elżbieta Majewska, 38 lat, ze Starachowic, mężatka, ma jednego syna

* prowadzi własną działalność gospodarczą w branży usługowej

* ulubiona potrawa: mule

* zdecydowała się wziąć udział w akcji, gdyż… – nie mogła już na siebie patrzeć. Jak mówi zawsze była szczupła i chciałabym znowu taką być. Teraz trudno jej cokolwiek kupić sensownego do ubrania. Dwa miesiące temu we własnym zakresie podjęła próbę odchudzania – dzięki aktywności fizycznej schudła 5 kg. Ale waga stanęła…

* liczę na to, że… wejdę w rozmiar 38, że będę się znowu sobie podobać, niekoniecznie mężowi, który już się cieszy, że za trzy miesiące „będzie miał nową babę”:)

* jak już schudnę to… moje życie się zmieni.

 

Małgorzata Olesińska, 36 lat, ze Starachowic, mężatka, dwóch synów

* z zawodu pedagog pracy – doradca zawodowy, z wyboru pani domu, zajmuje się dziećmi, poświęca się synom i mężowi, by mieli szczęśliwy dom

* ulubiona potrawa: sushi

* zdecydowała się wziąć udział w akcji, gdyż… ma za sobą już kilka prób odchudzania, dwukrotnie po ciąży, raz z pomocą dietetyka, raz sama – z pozytywnym skutkiem. Ale waga powraca. Generalnie lubi siebie, ale – jak mówi jest czas, a w zasadzie ostatni dzwonek, by zadbać o siebie. Obawia się, że przez wagę przestanie nadążać za swoimi synami.

* liczę na to, że… po 3 miesiącach będę wchodzić na trzecie piętro bez zadyszki

* jak już schudnę to… będę czuć się zdrowo, lekko i pięknie.

 

1 Komentarz dla “Odchudzamy Starachowice

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.