Przeżyjmy to jeszcze raz

flash Starachowice

Trzydniowa impreza na starachowickim rynku przeszła do historii. Oprócz rozrywek scenicznych i doznań o charakterze artystycznym było szereg konkursów. Czas je podsumować.

Nagrodę główną w rodzinnym konkursie zdobyli Agata, Grzegorz i Gabriel Jeśko ze Starachowic. Voucher na rodzinne wakacje o wartości 5 tys. zł, ufundowany przez firmę MAN z pewnością się przyda na wyjazd do Chorwacji, Bułgarii a może Turcji… W rozgrywkach wzięły udział cztery rodziny. Do przejścia mieli kilka konkurencji: układanie gigantycznych puzzli, poszukiwania loga MAN, zbieranie kolorowych piłek z talerza w alkogoglach – z czym lepiej ponoć radził sobie Gabryś niż mama – rzuty woreczkiem z wodą oraz wyścigi w nosidełkach.

Więcej uczestników wzięło udział w poszukiwaniach skarbu. W tej konkurencji, zabierając ze sobą skrzynię skarbów zwyciężył Zdzisław Mączkowiak. Bez trudu poradził sobie z szukaniem zaznaczonych na mapie punktów podczas gry miejskiej z udziałem Galerii Galardia.

Wybory słodkiego smaku miasta, które mają być wizytówką Starachowic wygrała Anna Szkudlarska. Jej Pracownia Tortów Artystycznych Bajeczne Wypieki zrobiła furorę wśród smakoszy na rynku. Tort w kształcie ciężarówki STAR był tak samo pyszny, jak wyglądał. Miejscowym restauratorom przyznano chochle. Złotą Chochlę otrzymała Restauracja Atrium, srebrną – Bistro Manhatan a brązową – Restauracja Hotelu Europa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.