Środy na sportowo

flash Starachowice

Spółdzielczy Dom Kultury zaprosił dzieciaki i młodzież do aktywnego wypoczynku. Pierwsza z cyklu „Dziewięciu Śród Sportowych” odbyła się na Osiedlu Młynówka. Przy wspaniałej pogodzie, w dobrych humorach dzieci rywalizowały w wielu konkurencjach sportowych. W konkursie bieg z kółeczkiem ringo na głowie zwyciężył Kacper Fotfolc, druga była Patrycja Bednarczyk, a trzecie – Daria Wróblewska i Patrycja Bontor.

W piłkarskiej konkurencji Rzutów do Bramki zwyciężyła drużyna chłopców Wiktor Pastuszka i Maciej Tofil, drugie miejsce zajęły Kasia Podsiadło i Maja Pocheć. W konkursie rzutu lotką zwyciężył Jakub Sikorski, w kręceniu kółeczkiem „hula-hop” zwyciężyły Martyna Kozłowska, Oliwia Wróblewska i Daria Wróblewska.

Rozegrano również konkursy Warcab plenerowych, wiele konkurencji Drużynowych i  Mini Turniej Piłkarski o tytuł „Mistrza Osiedla Młynówka”. Zwyciężyła Drużyna „Żmije”. Przez cały festyn odbywały się konkurencje łowienia Złotej Rybki. Atrakcją dla wszystkich były plenerowe warsztaty plastyczne oraz finałowy konkurs przeciągania liny. Dzieci otrzymały nagrody upominki i słodycze ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.