„Kamienna” ma klientów

flash Starachowice

Zdaniem naszych Czytelników nowo otwarta przy ul. Kard. Wyszyńskiego Galeria Galardia spowodowała mniejsze zainteresowanie Galerią „Kamienna” w Starachowicach. Niektórzy wglądają już jej zamknięcia, twierdząc, że trzyma ją póki co chyba jeszcze tylko Biedronka, zlokalizowana na parterze budynku.

– Wystarczy wejść na piętro, by zobaczyć zainteresowanie tym sklepem. Zero ruchu. Butiki świecą pustkami. Zastanawiam się, jak długo to się jeszcze utrzyma i co dalej z takim obiektem? – pytana nasza Czytelniczka.

Jak się okazuje, nie jest tak źle jak się niektórym wydaje i póki co nikt nie myśli o zamykaniu Galerii „Kamienna”.

– Faktycznie, spadek jeśli chodzi o liczbę klientów odnotowaliśmy zaraz po otwarciu Galerii Galardia. Ale w tej chwili sytuacja się ustabilizowała i tamta Galeria ma swoich klientów i my swoich – informuje Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy Zarządu Galerii „Kamienna”. – Nie planujmy żadnych zmian w związku z otwarciem nowego obiektu handlowego w mieście. Administracja naszej Galerii bacznie obserwuje ruch klientów. Mniejsza Galeria cieszy się również powodzeniem. Jedyny punkt, który został zamknięty od czasu otwarcia to pizzeria, ale z zupełnie innych powodów. Mamy puste powierzchnie, ale trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami na temat ich zagospodarowania. Planujemy je wykorzystać na działalność handlową lub usługową – taką, która jest powszechna w tego typu Galeriach – podsumowuje K. Czajkowska.

 

1 Komentarz dla “„Kamienna” ma klientów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.