Co z budynkiem byłej dyrekcji huty?

Starachowice

– Budynek dawnej dyrekcji zarządu huty został zabezpieczony w ramach prowadzonych wcześniej prac ratunkowych. Jego rewitalizacja była planowana przy wsparciu środków z Regionalnego Programu Operacyjnego, w obszarach strategicznej interwencji, czyli tzw. kopert. Z uwagi na zmianę zasad finansowania, o środki na rewitalizację z tzw. kopert mogą aplikować jedynie gminy. Powiaty nie mają takich możliwości, w związku z powyższym władze powiatu będą szukać innych rozwiązań, umożliwiających pozyskanie funduszy na rewitalizacje tego obiektu – informuje.

 

***

Rubryka pt. „Zadaj pytanie” przeznaczona jest dla tych Czytelników, którzy mają jedno – konkretne pytanie dotyczące jakiejś sprawy, zagadnienia, wyjaśnienia problemu, dotyczącego większej liczby mieszkańców, które chcieliby skierować do urzędnika, prawnika, pracownika ZUS, urzędu skarbowego itd.

Państwo zadajecie pytanie za naszym pośrednictwem. Dzwonicie na nr tel. 41 274 83 34, wysyłacie je na e-mail: [email protected], bądź wysyłacie na adres ul. Murarska 11, 27-200 Starachowice. My natomiast kierujemy je do odpowiedniej osoby i udzielamy odpowiedzi na naszych łamach.

Zachęcamy i zapraszamy do zadawania pytań za naszym pośrednictwem. Kto pyta nie błądzi!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.