Przebojowe „DISCO POLO” w kinach Helios!

flash Starachowice

Szalone lata dziewięćdziesiąte to okres, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja oraz gorączka złota spełniały niemal wszystkie marzenia i wywindowały kariery „od zera do Rockefellera”…

Z końcem lutego na ekrany kin przebojem wkroczy najnowszy film w reżyserii Macieja Bochniaka – „DISCO POLO”! Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na premierowe pokazy wyjątkowej komedii muzycznej już od najbliższego piątku, 27 lutego.

Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) – chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak – Daniel Polak (Tomasz Kot). Jak wyglądała walka o sukces w złotych czasach disco polo? I czy wszyscy Polacy to jedna rodzina?

„DISCO POLO” to komediowy thriller, szalony romans oraz film drogi podany z lekkością i w oparach absurdu. Kina Helios w całej Polsce zapraszają na premierowe pokazy tego wyjątkowego filmu już od piątku, 27 lutego! Szczegółowe informacje dotyczące seansów można znaleźć na stronie www.helios.pl/discopolo.

 

Helios Starachowice Rezerwacja i informacja:  41 273 11 22

m

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.