Poradnia Kardiologiczna PAKS działa

flash Starachowice Zdrowie i uroda

Poradnia Kardiologiczna Polsko-Amerykańskich Klinik Serca im. Dr. Wadiusza Kiesza przy ul. Radomskiej 70d działa i przyjmuje codziennie pacjentów. Ma przedłużone finansowanie do 30 czerwca 2018 roku, a wydana przez prof. Buszmana promesa daję szansę, że PAKS złoży ofertę i stanie do konkursu, aby dalej nieść pomoc chorym.

  • Poradnia Kardiologiczna udzielająca ok. 10 tysięcy porad rocznie była dotąd integralną częścią tzw. kompleksowej opieki medycznej, w której pacjent był diagnozowany, leczony, a czasami przewożony do ośrodków kardiochirurgicznych w Bielsku-Białej, Katowicach lub do ośrodka rehabilitacyjnego w Ustroniu. Ta niecodzienna praktyka została doceniona przez nas – pacjentów, którzy chętnie korzystali z usług kliniki – nie ukrywają członkowie Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Serca i Układu Krążenia ” EkoSerce”. – W chwili obecnej Poradnia Kardiologiczna stara się sprostać dalej wymaganiom chorych, umożliwić im dostęp do wysokiej jakości terapii oraz opieki medycznej na odpowiednim poziomie. Robi wszystko, aby standard usług nie uległ pogorszeniu.

Nadal przyjmuje zespół lekarzy specjalistów w składzie: Krystyna Latała-Musiał, Mariola Zając, Janusz Paź, Krzysztof Figarski i Henryk Hałaczkiewicz. Oprócz tego wykonuje się kontrole rozruszników, echo serce, testy obciążeniowe itd. Chorzy zostają także wywożeni poza granice Starachowic na konsultacje kardiologiczne w działających na terenie kraju klinikach PAKS-u.

Poradnia Kardiologiczna oferuje krótkie terminy przyjęć pacjentów, szczególnie tych tzw. pierwszorazowych, którzy do tej pory nie byli diagnozowani przez kardiologa. W styczniu 2018 roku, mimo zamknięcia oddziału szpitalnego, przyjęto ponad 500 chorych.

Dlatego członkowie Stowarzyszenia apelują do pacjentów. Nie czekaj, nie zwlekaj z decyzją, korzystaj z usług Poradni Kardiologicznej w PAKS. Rejestracja chorych pod numerem (41 ) 249-79-26.

 

3 odpowiedzi na “Poradnia Kardiologiczna PAKS działa

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.