Gdzie powinny być ścieżki rowerowe? Jakie są propozycje mieszkańców?

Starachowice

W Starachowicach odbędą konsultacje społeczne dotyczące ścieżek rowerowych w mieście. Konsultacje będą prowadzone w okresie od 1 marca 2018 r. do 30 marca 2018 r. do godz. 15:00.
Celem konsultacji jest zebranie uwag, opinii i propozycji dotyczących ścieżek rowerowych w Starachowicach.
Konsultacje odbędą się w ramach projektu „Starachowice OD nowa” współfinansowanego z Unii Europejskiej.
Konsultacje prowadzone będą w formie:
a. spotkanie informacyjne 16 marca 2018 r. o godz. 17:00-19:00. Miejsce spotkania zostanie przekazane podczas kampanii promocyjno – informacyjnej.
b. warsztaty konsultacyjne 17 marca 2018 r. o godz. 14:00-16:00. Miejsce spotkania zostanie przekazane podczas kampanii promocyjno-informacyjnej.
c. zbierania uwag, propozycji i opinii w postaci papierowej i elektronicznej, z
wykorzystaniem formularza konsultacyjnego.
Formularz konsultacyjny udostępniony zostanie do pobrania na stronie internetowej gminy – www.rewitalizacja.starachowice.eu oraz na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Starachowicach w zakładce Tablica ogłoszeń/Konsultacje społeczne/Konsultacje – Ścieżki rowerowe. Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu lub osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie
Miejskim w Starachowicach w terminie od 1 marca 2018 r. do 30 marca
2018 r. do godz. 15:00.

2 odpowiedzi na “Gdzie powinny być ścieżki rowerowe? Jakie są propozycje mieszkańców?

  1. Właśnie drogi przyjazne rowerzystom powinny przebiegać tam gdzie mają trudniej – pod górkę. Poza tym dużo rowerzystów jeździ w kierunku północ – południe.

  2. Ścieżki rowerowe powinny przebiegać po w miarę płaskim terenie czyli ze wschodu na zachód. W lesie już są droga pożarowa nr7 i nr 9, Dalej następny ważny ciąg miejski poprowadzić ul Leśna -Majówka- Bankowa- M.Kaczyńskiej-1 Maja-.Szeroka- Bema – Mieszała. Następny ciąg poprowadzić przez dolne Starachowice od Wierzbnika do Wąchocka.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.