Część targowicy sprzedana

flash Starachowice

Gmina Starachowice sprzedała ponad 4 tys. m.kw działki stanowiącej część Targowicy Miejskiej. Nieruchomość koło Galerii Galardia poszła za prawie 2 mln zł.

Nabywcą działki gruntowej położonej przy Al. Kard. Wyszyńskiego w Starachowicach jest Kancelaria adwokacka z Warszawy. Pierwszy nieograniczony przetarg ustny na zbycie nieruchomości odbył się w piątkowe przedpołudnie, 8 lutego w Urzędzie Miejskim. W wymagany terminie (do 1 lutego), wpłynęło tylko jedno wadium od jednego oferenta.

  • Komisja w 4-osobowym składzie rozstrzygnęła przetarg. Działka została sprzedana za kwotę 1.616.000 zł netto (plus 23 proc. VAT tj. 371.680 zł) na rzecz kancelarii adwokackiej w Warszawie – poinformowała Iwona Ogrodowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

A jednak McDonald`s…

Spółka McDonalds Polska w związku z intensywnym rozwojem sieci w kraju potwierdza plan wbudowania w Starachowicach przy ul. Wyszyńskiego lokalu działającego lokalu działającego pod marką McDonalds. Model transakcji dotyczącej nieruchomości, na której obiekt ten miałby stanąć, zakłada współpracę z naszym partnerem – kancelarią Jacek Stefaniuk, adwokaci&radcy prawni – który ma za zadanie nabyć nieruchomość i uzyskać niezbędne pozwolenia.

Pragniemy potwierdzić wolę jak najszybszego przeprowadzenia tej inwestycji i udostępnienia lokalu mieszkańcom miasta. Prace budowlane potrwałyby około 4 miesiące. Starachowicki lokal McDonalds spełniałby najwyższe standardy wyposażenia i usług oferowanych przez naszą spółkę. Dotyczy to zarówno nowoczesnego, komfortowego wystroju wnętrza, zadbanego otoczenia budynku, segregacji odpadów itp. jak i udogodnień dla gości, takich jak kioski samoobsługowe, dostęp do darmowego sygnału wi-fi, pełne przystosowanie do obsługi gości niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, obsługa gości zmotoryzowanych itp. Ponadto otwarcie restauracji McDonalds wiąże się z utworzeniem ok. 40 nowych miejsc pracy atrakcyjnych dla różnych grup kandydatów: od młodocianych, zdobywających swoje pierwsze doświadczenia w czasie wakacji, po osoby starsze tuż przed emeryturą. Spółka i jej franczyzobiorcy oferują pracownikom nie tylko umowę o pracę i wynikające z niej świadczenia, ale też kompleksowy system szkoleń oraz ciekawe możliwości rozwoju i awansu. Działając od ponad 25 lat uruchomiliśmy ponad 400 lokali w blisko 200 miejscowościach, wszędzie starając się, by obiekt naszej sieci dobrze wpisywał się w kontekst miejsca, był dobrym miejscem pracy, jak najlepiej odpowiadał na potrzeby lokalnej społeczności i osób przyjezdnych.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.