To była bolesna wizyta u stomatologa

flash Paragraf Starachowice

We wtorek, 19 grudnia po godzinie 17, 47-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego przyjechał na umówioną wizytę, w jednym z gabinetów stomatologicznych. Gdy po wykonanym zabiegu powrócił do poczekalni stwierdził, że z kieszeni kurtki zniknęła gotówka w kwocie 520 zł.

– Policjanci z komisariatu w Bodzentynie, rozmawiali z pokrzywdzonym. Mundurowi ruszyli na poszukiwanie sprawcy – stwierdził st.sierż. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. W pewnym momencie, nieopodal gabinetu zauważyli dobrze im znanego 37- latka, który niósł w ręku pokaźną reklamówkę, wypełnioną zakupami. To wzbudziło podejrzenia stróżów prawa, którzy postanowili skontrolować mężczyznę.

– Przypuszczenia funkcjonariuszy szybko potwierdziły się. Okazało się, że zakupy 37-latek zrobił za zrabowane pieniądze, a w kieszeni miał jeszcze 314 zł. Nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnej celi. Zatrzymany odpowie przed sądem za kradzież pieniędzy. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia – dodaje K. Macek.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.