Impreza charytatywna: Bal dla „Fabryki Marzeń”

Informacje Starachowice

9 lutego 2019 roku, już po raz szósty, w Hotelu Senator w Starachowicach odbędzie się Bal Charytatywny. Organizatorem jest  Anna Pająk – Dyrektor Marketingu Hotelu Senator, a beneficjentem Fundacja „Fabryki Marzeń”, której założycielką jest Przewodnicząca Rady Fundacji, Karolina Sołowow.

Tak samo jak w roku ubiegłym będą zbierane fundusze dla rodzin potrzebujących wsparcia ze Starachowic. Koszt biletu to 250 zł od osoby, z czego połowa przeznaczona jest na powyższy cel charytatywny. Dodatkowe wpływy będą pochodzić z licytacji fantów (pochodzących od darczyńców) oraz loterii niespodzianek. Goście balu spoza Starachowic, otrzymają 50-procentową zniżkę za nocleg. Bal poprowadzi znakomita dziennikarka i prezenterka prowadząca między innymi „Taniec z Gwiazdami”, Paulina Sykut-Jeżyna. Wśród fantów do licytacji będą miedzy  innymi: koszulki z autografami Roberta Lewandowskiego, braci Żewłakow, Piotra Zelta – przekazane przez J&Joy, gadżety sportowe podpisane przez Rafała Sonika oraz przez naszych najlepszych skoczków narciarskich. Będą grafiki, obrazy, wyroby ceramiczne.

Są też przygotowane niespodzianki – atrakcje. Serdecznie zapraszamy osoby do udziału w Balu.  Aby nas wesprzeć można również przekazać gadżety firmowe do licytacji i loterii fantowej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.