Stracili ponad 40 kg

flash Odchudzamy Starachowice Starachowice

Trzy miesiące, trzy osoby i ponad 40 kg zrzuconych na wadze – tak w skrócie można podsumować drugi już finał wspólnej akcji Tygodnika Starachowickiego i Klubu Lemon Star „Odchudzamy Starachowice”.

To już koniec trzymiesięcznej batalii o zdrowy wygląd, a co za tym idzie lepsze samopoczucie. Przyszedł czas na podsumowanie. Od 1 listopada 2015 do 31 stycznia br. trzy osoby: Elżbieta Majewska, Małgorzata Olesińska i Jarosław Warszawa, korzystali z porad dietetyka w Gabinecie Greenvit, instruktora fitness w Klubie Lemon Star oraz terapeuty manualnego Dariusza Serafina z firmy MagDarMed. Do ich dyspozycji był nielimitowany basen oraz sauny w Hotelu Europa. Wszystko po to, aby zrzucić zbędne kilogramy.

Tygodnik towarzyszył uczestnikom na każdym etapie akcji i relacjonował ich postępy, co miesiąc pokazując wyniki. W ub. poniedziałek, 1 lutego w siedzibie naszej redakcji odbyło się podsumowanie. Zadowolenie i promienny uśmiech na twarzach uczestników mówiły same za siebie. Obie panie straciły po ok. 10 kg. Największy spadek wagi osiągnął Jarosław Warszawa – tracąc przez trzy miesiące 24 kg.

Wszyscy zgodnie przyznają, że dieta i ćwiczenia sprawiły, że polepszyło się ich samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Oczywiście były drobne grzeszki, ale to nie sprzeniewierzyło ostatecznych efektów. Na diecie nie zaważył nawet Tłusty Czwartek, bo z odpowiednim nastawieniem, którego naszym uczestnikom nie brakuje, nawet pączki i faworki stały się mniej atrakcyjne.

Cała „trójka” twierdzi, że to nie koniec ich walki z nadwagą, będą kolejne zgubione kilogramy.  Niektórzy już rozpoczęli wymianę ubrań na mniejszy rozmiar. Dlatego w nagrodę za ich trud i ciężką pracę, starachowicki sklep Top Secret ufundował dla każdego wartościowe bony zakupowe.

 

przed

Na spotkaniu w redakcji, uczestnicy otrzymali także zaproszenia do Studia Urody Hanna Nails, gdzie eksperci od urody dokonają ostatecznej metamorfozy w ich wyglądzie. Prosto ze studia urody, każdy z uczestników wybierze się na profesjonalną sesję zdjęciową do Foto Studio „Wenus”.  Efekty metamorfozy, jakiej zostaną poddani w związku z zakończeniem akcji, będziemy prezentować w kolejnych numerach Tygodnika oraz na naszym portalu www.starachowicki.eu

Uczestnicy i organizatorzy akcji „Odchudzamy Starachowice” składają gorące podziękowania wszystkim, którzy pomagali w realizacji II edycji. W szczególności dziękujemy Partnerom akcji, za ich wsparcie i zaangażowanie:
Gabinet Dietetyczny Greenvit, Anna Kruk, Starachowice, ul. Hutnicza 2/7,
Hotel Europa**** Business & SPA, Starachowice, ul. Radomska 76,
MagDarMed terapia manualna Dariusz Serafin, Starachowice, ul. Miodowa 10,
Hanna Nails Studio Urody, Anna Kosowska, Starachowice, ul. Targowa 4a,
Foto Studio „Wenus”, Halina Chlewicka, Starachowice, ul. Krzosa 6c,
Top Secret, ul. Piłsudskiego 11, Starachowice, Galeria X